Back to top

Hammond Manufacturing

- חברת Hammond Manufacturing היא יצרנית של מגוון רחב של מארזים אלקטרוניים סטנדרטיים ושל שנאים מאז שנת 1917. קבוצת האלקטרוניקה מייצרת מארזים לשימוש-כללי, נישאים-ביד ולמכשירים מפלסטיק (סטירן חסכוני או ABS מעכב בעירה עמיד במכות), אלומיניום, אלומיניום יצוק ופלדה. קו שלם של שלדות ואבזרים מוצע גם כן.

Custom Enclosures

Image of Hammond's Custom Enclosures

When a standard enclosure isn’t exactly what you need, Hammond can modify our designs for the ideal enclosure solution. Learn More

המוצרים החדשים ביותר הצג הכול (22)

Image of Hammond's 1590 Series Die-Cast Aluminum Enclosures

1590 Series Die-cast Aluminum Enclosures

Hammond's 1590 series is part of an ever-expanding selection of die-cast aluminum enclosures from Hammond manufacturing.

קרא עוד
Image of Hammond Manufacturing's 1590Z Series Enclosures

מארזים סדרת 1590Z

מארזי סדרת 1590Z הם חלק מהמבחר המתרחב-תמיד של מארזים יצוקים בתבנית מבית Hammond Manufacturing.

קרא עוד
Image of Hammond 1551USB Miniature Plastic USB Enclosures

מארזי פלסטיק USB זעירים 1551USB

מארזי פלסטיק USB זעירים 1551USB של Hammond מתאימים אידיאלית עבור Dongles ו/או הרכבת לוחות מעגל מודפס קטנים עם מחברי USB.

קרא עוד
Image of Hammond Manufacturing's 1455NHD Aluminum Enclosures

מארזי אלומיניום סדרת 1455NHD

התוספת האחרונה לסדרת 1455 הנפוצה של מארזי אלומיניום בשיחול (אקסטרוזיה) מבית Hammond Manufacturing היא 1455NHD, שהיא בעלת שישה סנפירי פיזור חום.

קרא עוד
Image of Hammond Manufacturing's 1553W Handheld Enclosure

מארז נישא-ביד 1553W

עבור סביבות בהן נוכחים אבק ומים, חברת Hammond מציעה את הגרסה האטומה בדירוג IP65 ‏1553W של משפחת המארזים הנישאים-ביד 1553 עם התכנון הארגונומי.

קרא עוד
Image of Hammond Red Anodized Aluminum Enclosures

מארזי אלומיניום מאולגן (Anodized)‏ אדום

חברת Hammond Manufacturing הרחיבה את הסדרה הנפוצה 1455 של מארזי אלומיניום משוחל בהציעה אותם עכשיו בגימור מאולגן (Anodized) בצבע אדום.

קרא עוד

מודולי הדרכת מוצרים הצג הכול (2)

1590Z Series Enclosures

1590Z Series of Wall-Mount Water-Tight Enclosures

Duration: 5 minutes

This presentation will cover the overall design and key features of the product line as well as relevant industry standards, typical applications, and available accessories.

Hammond 1555 F Series

1555 F Series of Wall-Mount Water-Tight Enclosures

Duration: 5 minutes

1555F’s are suitable for any application requiring wall-mounting, protection from dust, oil, and water in a non-metallic package.

Featured Videos הצג הכול (27)

Plug In Isolation Transformers from Hammond

Hammond plug-in isolation transformers can prevent damage to sensitive electronics by reducing noise and surges caused by utilities or other loads on a circuit.

USB Enclosures From Hammond Manufacturing

Hammond has introduced a line of plastic electronics enclosures designed for application which utilize a USB Type A male connector. They're available in three sizes and 5 colors: black, gray, translucent red, translucent smoke, and translucent clear.

Heavy Duty Water-Tight Die-Cast Aluminum Enclosures

Hammond's heavy duty die-cast aluminum enclosures are tough yet easy to machine and protect electronics from water and dust in wet indoor or outdoor applications. Designed to IP66 and NEMA 4X, UL and cUL listed.

Hammond's unique solutions for Raspberry Pi

Hammond offers two unique solutions for Raspberry Pi. One is a snap-together plastic enclosure, and the other is a platform compatible with your favorite interlocking brick systems (hint, hint).

תוכן נוסף

מידע טכני

מידע על מוצרים

קישורים נוספים

מאמרים שפורסמו

מדריכי מוצרים

הודעות לעיתונות

מארזים מותאמים-במיוחד

חברת Digi-Key, בשיתוף עם חברת Hammond Manufacturing, יכולה להכין עבורך הצעת מחיר על השירותים המשניים שלך. למידע נוסף על האפשרויות הקיימות בחברת Hammond Manufacturing או לקבלת עזרה, פנה אל modenclosures@digikey.com. אנא שלח את טופסי הבקשה או השרטוטים לכתובת האימייל המצוינת לעיל.

חברת Hammond מתאימה מארזים ... המסופקים לפי המפרט שלך

כאשר מארז סטנדרטי אינו בדיוק מה שאתה צריך, חברת Hammond יכולה להתאים את התכנים שלה לטובת פתרון המארז האידיאלי. עם תזדקק לעזרה בהגדרת המארז שלך, אנשי המקצוע הטכניים והמתכננים של Digi-Key‏ יחלקו אתך את הניסיון שלהם כדי לעזור לך לקבוע איזה מארז הוא המתאים ביותר לצרכים שלך.

 

שינויים נפוצים מוצעים:
 • צבעים מיוחדים
 • הדפסת רשת (משי)
 • גדלים לא-סטנדרטיים
 • מבנה מחומרים חלופיים
 • חורים מנוקבים
 • תריסים (Louvers‏)
 • חורים עם תבריג
 • אבזרים מותקנים-מראש
 • הוסף, הזז או בטל יתדות
 • ידיות חלופיות
 • שינויים בצירים
 • מיפתחים

מדוע שחברת Hammond תשנה את המארז שלך?

ישנן שתי סיבות טובות: איכות ועלות. חברת Hammond היא שם מהימן עבור איכות המארזים מזה שנים רבות. מכונות העיבוד בלייזר ומנקבי CNC שלנו יכולים להבטיח את המיקום והממדים המדויקים של החורים והמיפתחים שלך. צבעי האבקה האולטרה-עמידים שלנו ניתנים להתאמה למפרטים שלך, תוך שהם מבטיחים גימור צבע באיכות מפעל בכל פעם. שקול את העלות האמיתית של שינוי מארזים במפעל שלך. כאשר אתה מוסיף את זמן ההכנה, הפרישה, הקידוח, עיבוד התבריג, החיתוך, הצביעה, ההרכבה והטיפול מעבר למוצר עצמו, אתה תיווכח בערך של קבלת מארז מוכן לשימוש מחברת Hammond.

אתר האינטרנט של היצרן