הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎AE10462-ND‎‏
כמות זמינה 182
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎DK-2633-05‎‏

תיאור ‏‎CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 5M‎‏
תיאור מורחב ‏‎Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 62.5/125 16.4' (5.0m) ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 20 ‏‏ שבועות
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Assmann WSW Components‎‏

סדרה ‏‎Digitus®‎‏
סטטוס החלק פעיל
מחבר ראשון דופלקס LC
מחבר שני דופלקס LC
קוטר כבל ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
סוג כבל סיב אופטי עם חוצץ
מאפיינים ‏‎-‎‏
סוג סיב ‏‎62.5/125‎‏
אורך - כולל ‎16.4'‎‏ (5.0 מ')
סוג רב-אופני, דופלקס
ערכים נקובים ‏‎-‎‏
רדיוס כיפוף ‏‎-‎‏
צבע - כבל כתום
צבע - מחברים לבן
הפסד הוספה ‏‎-‎‏
חומר שרוול (בידוד) ‏‎-‎‏
הפסד החזרה ‏‎-‎‏
טמפרטורת פעולה ‏‎-‎‏
 
לשימוש עם
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים AE10462
DK263305

20:34:24 1/17/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 97.56000 97.56
10 88.06500 880.65
50 79.10220 3,955.11
100 76.46550 7,646.55
250 72.24668 18,061.67
500 70.13730 35,068.65
1,000 68.55525 68,555.25

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

אורך חלופי
  • מק"ט Digi-Key: ‏‎AE10459-ND‎‏
  • תיאור: ‏‎CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 1M‎‏
  • כמות זמינה: 636 - מיידית
  • מק"ט Digi-Key: ‏‎AE10460-ND‎‏
  • תיאור: ‏‎CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 2M‎‏
  • כמות זמינה: 116 - מיידית
  • מק"ט Digi-Key: ‏‎AE10461-ND‎‏
  • תיאור: ‏‎CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 3M‎‏
  • כמות זמינה: 123 - מיידית
  • מק"ט Digi-Key: ‏‎AE10465-ND‎‏
  • תיאור: ‏‎CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 15M‎‏
  • כמות זמינה: 434 - מיידית
  • מק"ט Digi-Key: ‏‎AE10464-ND‎‏
  • תיאור: ‏‎CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 10M‎‏
  • כמות זמינה: 68 - מיידית
שלח משוב