הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-2920-ND‎‏
כמות זמינה 68
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-1310Z‎‏

תיאור ‏‎Fiber Optic Transmitter 1310nm 5V 50mA FC/PC ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS מכיל עופרת / אי תאימות RoHS.
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 12 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎AFBR-1310Z‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריה

אלקטרו-אופטיקה

משפחה

סיבים אופטיים - משדרים - בדידים

יצרן

‏‎Broadcom Limited‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
רוחב פס ספקטרלי ‏‎-‎‏
מתח - קדמי (Vf) טיפוסי ‏‎5V‎‏
זרם - DC קדמי (If) ‏‎50mA‎‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') ‏‎5V‎‏
קיבוליות ‏‎5pF‎‏
סוג מחבר ‏‎FC/PC‎‏
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 100
שמות אחרים 516-2920
AFBR-1310Z-ND

10:25:24 12/4/2016

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 350.16000 350.16
10 326.81700 3,268.17
25 320.98040 8,024.51
100 294.13530 29,413.53
250 291.80092 72,950.23
500 285.96488 142,982.44
1,000 280.12887 280,128.87

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב