הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-2240-ND‎‏
כמות זמינה 167
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎HFBR-57E0PZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 155MBd 1300nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎HFBR-57E0LZ/ALZ/PZ/APZ‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Broadcom Limited‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎155MBd‎‏
אורך גל ‏‎1300nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-2240
HFBR-57E0PZ-ND
HFBR57E0PZ

10:14:45 3/27/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 235.22000 235.22
10 208.32400 2,083.24
25 191.52320 4,788.08
100 184.80310 18,480.31

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב