הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎NX7338BF-AA-AZ-ND‎‏
כמות זמינה 37
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎NX7338BF-AA-AZ‎‏

תיאור ‏‎LASER DIODE MODULE 1 310NM 110MW‎‏
תיאור מורחב ‏‎Laser Diode 1310nm 110mW 400mA Module, 4 Lead, Single Mode Fiber ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 21 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎NX7338BF-AA-AZ‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎CEL‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
מתח - כניסה ‏‎-‎‏
ערך נקוב של הזרם ‏‎400mA‎‏
הספק (Watts) ‏‎110mW‎‏
מארז‏ / תיבה ‏‎Module, 4 Lead, Single Mode Fiber‎‏
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים NX7338BF-AA-AZ-P

04:48:57 3/29/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 1,064.08000 1,064.08
10 1,040.07800 10,400.78
25 1,000.07520 25,001.88

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב