הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1011-ND‎‏
כמות זמינה 571
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF1217P2BTL‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 200Mbps 1310nm 3 V ~ 3.6 V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF1217P2xTL‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎200Mbps‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3V ~ 3.6V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1045867
775-1011

14:13:49 3/26/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 271.34000 271.34
10 240.33000 2,403.30
25 220.94920 5,523.73
100 213.19600 21,319.60

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב