הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1082-ND‎‏
כמות זמינה 293
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF1318P3BTL‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet, Fibre Channel 1.25Gbps 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF1318P3BTL‎‏
‏‎FTLC9551REPM‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎1.25Gbps‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים Ethernet, ערוץ סיבים
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 1089636
775-1082

10:46:49 1/22/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 283.17000 283.17
10 250.80800 2,508.08
25 230.58200 5,764.55
100 222.49060 22,249.06

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב