הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1016-ND‎‏
כמות זמינה 7
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF1321P1BTL‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 2.67Gbps 1310nm 3 V ~ 3.6 V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF1321P1xTL‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎2.67Gbps‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3V ~ 3.6V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1038570
775-1016

09:46:43 3/23/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 330.50000 330.50
10 308.47100 3,084.71
25 302.96360 7,574.09
100 277.62400 27,762.40

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב