הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1019-ND‎‏
כמות זמינה 139
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF1323P1BTR‎‏

תיאור ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 155Mbps 1310nm 3.1 V ~ 3.5 V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF1323P1xTR‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריה

אלקטרו-אופטיקה

משפחה

סיבים אופטיים - מודולי מקמ"ש

יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎155Mbps‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.1V ~ 3.5V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1039809
775-1019

03:06:17 12/7/2016

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 248.50000 248.50
10 220.08100 2,200.81
25 202.33320 5,058.33
100 195.23350 19,523.35

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב