הוסף למועדפים
  • סטטוס החלק: סיום חיים; תאריך רכישה בפעם האחרונה: ‎08-31-2017‎. יתכן ותיושמנה כמויות מינימום.
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1021-ND‎‏
כמות זמינה 37
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF1324P2BTV‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP 4 GB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 4.25Gbps 1310nm 3 V ~ 3.6 V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF1324P2xTy‎‏
EOL/ התישנות PCN ‏‎FTLF1324P2BTY 24/Feb/2017‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק אפשרות אחרונה לרכישה
קצב נתונים ‏‎4.25Gbps‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3V ~ 3.6V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1040540
775-1021

21:19:38 3/25/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 428.43000 428.43
10 407.01100 4,070.11
25 390.17960 9,754.49

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב