הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1083-ND‎‏
כמות זמינה 1,409
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF8519P3BNL‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 2.125 Gb/s 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF8519P3B(x)yL Specification‎‏
‏‎FTLC9551REPM‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎2.125Gb/s‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים שימוש כללי
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1104687
775-1083

07:10:18 2/26/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 172.10000 172.10
10 146.50200 1,465.02
25 132.38200 3,309.55
100 125.76290 12,576.29
250 117.37872 29,344.68

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב