הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1092-ND‎‏
כמות זמינה 637
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF8519P3BTL‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 2.125 Gb/s 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF8519P3B(x)yL Specification‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎2.125Gb/s‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 30
שמות אחרים 1117897
775-1092

22:40:58 1/22/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 182.68000 182.68
10 155.50800 1,555.08
25 140.52040 3,513.01
100 133.49440 13,349.44
250 124.59476 31,148.69

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב