הוסף למועדפים
  • לא מומלץ עבור תכן חדש, יתכן ותהיה כמות מינימלית. ראה אריזה חלופית או אפשרויות תחליפיות.
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1045-ND‎‏
כמות זמינה 533
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLF8524P2BNV‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 4.25Gbps 850nm 3 V ~ 3.6 V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLF8524P2xNy‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
קצב נתונים ‏‎4.25Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3V ~ 3.6V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
תחליפים ישירים ?
מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן אריזה כמות זמינה מחיר יחידה כמות מזערית
‏‎775-1161-ND‎‏ ‏‎FTLF8524P3BNL‎‏ ‏‎Finisar Corporation‎‏ בתפזורת ? 0
167.09000 1
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1030395
775-1045

03:45:48 3/28/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 214.22000 214.22
10 189.73400 1,897.34
25 174.43400 4,360.85
100 168.31260 16,831.26
250 159.13192 39,782.98

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב