הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1108-ND‎‏
כמות זמינה 126
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLX1413M3BCL‎‏

תיאור ‏‎TXRX XFP SGL 11.3GB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module 11.3Gbs 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, XFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLX1413M3BCL Specification‎‏
‏‎FTLC9551REPM‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎11.3Gbs‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎-‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, XFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 2
שמות אחרים 1139055
775-1108

13:07:32 1/22/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 662.61000 662.61
10 647.67100 6,476.71
25 622.76160 15,569.04

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב