הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1106-ND‎‏
כמות זמינה 290
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLX1471D3BNL‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10.5Gbps 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎10.5Gbps‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP+
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1082412
775-1106

07:32:47 3/23/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 536.96000 536.96
10 510.11800 5,101.18
30 489.02467 14,670.74

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב