הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1098-ND‎‏
כמות זמינה 200
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLX1471D3BTL‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10Gbs 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLX1471D3BTL Specification‎‏
מכלל/מקור PCN ‏‎Flex cables 03/Aug/2016‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎10Gbs‎‏
אורך גל ‏‎1310nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP+
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 1120150
775-1098

05:29:38 1/17/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 679.60000 679.60
10 664.27800 6,642.78
25 638.72920 15,968.23

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב