הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1089-ND‎‏
כמות זמינה 142
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLX8512D3BCL‎‏

תיאור ‏‎TXRX XFP SGL 10.5GB/S 850NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10.5Gbs 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, XFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLX8512D3BCL Specification‎‏
‏‎FTLC9551REPM‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎10.5Gbs‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, XFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 2
שמות אחרים 1134055
775-1089

15:13:54 2/21/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 529.53000 529.53
10 503.05200 5,030.52
25 482.24960 12,056.24

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב