הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1094-ND‎‏
כמות זמינה 487
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLX8573D3BTL‎‏

תיאור ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10.5Gbs 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 4 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLX8573D3BTL‎‏
מכלל/מקור PCN ‏‎Flex cables 03/Aug/2016‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריה

אלקטרו-אופטיקה

משפחה

סיבים אופטיים - מודולי מקמ"ש

יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎10.5Gbs‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP+
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 1126215
775-1094

02:16:58 12/8/2016

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 393.69000 393.69
10 367.44800 3,674.48
25 360.88560 9,022.14
100 330.70290 33,070.29

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב