הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎775-1169-ND‎‏
כמות זמינה 76
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎FTLX8574D3BCL‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet, Fibre Channel 10.5Gbps 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎FTLX8574D3BCL‎‏
מכלל/מקור PCN ‏‎Flex cables 03/Aug/2016‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Finisar Corporation‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎10.5Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים Ethernet, ערוץ סיבים
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP+
 
מוצרים קשורים
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 1175870
775-1169

02:25:34 3/30/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 264.22000 264.22
10 234.00600 2,340.06
25 215.13440 5,378.36
100 207.58560 20,758.56

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב