הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-2926-ND‎‏
כמות זמינה 230
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-5710ALZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gbps 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎AFBR-5710Z, AFBR-5715Z‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎1.25Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-2926
AFBR-5710ALZ-ND

23:09:06 2/26/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 180.79000 180.79
10 153.88900 1,538.89
25 139.05680 3,476.42
100 132.10390 13,210.39
250 123.29700 30,824.25

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב