הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-1986-ND‎‏
כמות זמינה 130
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-5710PZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 850nm 3.3V SFP Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎AFBR-5710Z, AFBR-5715Z‎‏
תכן/מפרט PCN ‏‎ESD performance 12/Jan/2009‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎-‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר ‏‎SFP‎‏
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-1986
AFBR5710PZ

20:27:35 2/21/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 176.96000 176.96
10 156.37400 1,563.74
25 136.61920 3,415.48
100 119.33660 11,933.66
250 113.16392 28,290.98

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב