הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-2345-ND‎‏
כמות זמינה 199
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-57J5APZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP DGTL 850NM IND‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 3.072Gbps 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎AFBR-57J5APZ Datasheet‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎3.072Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים שימוש כללי
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-2345
AFBR-57J5APZ-ND
AFBR57J5APZ

09:46:35 1/16/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 212.49000 212.49
10 180.87300 1,808.73
25 163.43960 4,085.99
100 155.26750 15,526.75
250 144.91636 36,229.09
500 138.92358 69,461.79
1,000 135.10999 135,109.99
2,500 130.75160 326,879.01

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב