הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-2931-ND‎‏
כמות זמינה 429
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-57R6APZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 4.25Gbps 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎AFBR-57R6APZ Datasheet‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎4.25Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-2931
AFBR-57R6APZ-ND
FOIAFBR-57R6APZ

23:45:55 1/23/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 208.82000 208.82
10 177.75500 1,777.55
25 160.62240 4,015.56
100 152.59070 15,259.07
250 142.41788 35,604.47
500 136.52838 68,264.19
1,000 132.78051 132,780.51
2,500 128.49727 321,243.17

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב