הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-3108-ND‎‏
כמות זמינה 185
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-709DMZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gbps 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎AFBR-709DMZ Datasheet‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎1.25Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים ‏‎Ethernet‎‏
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP+
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-3108
AFBR-709DMZ-ND
FOIAFBR-709DMZ

09:36:51 1/16/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 424.90000 424.90
10 396.55500 3,965.55
25 389.47280 9,736.82
100 356.89930 35,689.93

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב