הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-3088-ND‎‏
כמות זמינה
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎AFBR-83PDZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX OPT SFP DGTL 850NM‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module Telecom/Datacom Systems 10.3125Gbps 850nm 3.3V MTP® (MPO) Pluggable, CXP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎10.3125Gbps‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים מערכות טלקום/תקשורת נתונים
מתח - הספקה ‏‎3.3V‎‏
סוג מחבר ‏‎MTP®‎ (MPO)‎‏
סוג ההרכבה תקיע, CXP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-3088
AFBR-83PDZ-ND

12:34:27 1/22/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 2,933.06000 2,933.06
10 2,875.55800 28,755.58
25 2,818.04760 70,451.19
100 2,760.53710 276,053.71

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב