הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎516-2419-ND‎‏
כמות זמינה 197
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎HFBR-5911ALZ‎‏

תיאור ‏‎TXRX MMF GBE 1.25BGD EXT TEMP‎‏
תיאור מורחב ‏‎Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 1.25Gbd 850nm 3.14 V ~ 3.47 V LC Duplex Pluggable, SFP ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 8 ‏‏ שבועות
מסמכים ומדיה
גיליונות נתונים ‏‎HFBR-5911LZ/ALZ‎‏
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריות
יצרן

‏‎Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc.‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
קצב נתונים ‏‎1.25Gbd‎‏
אורך גל ‏‎850nm‎‏
יישומים שימוש כללי
מתח - הספקה ‏‎3.14V ~ 3.47V‎‏
סוג מחבר דופלקס LC
סוג ההרכבה תקיע, SFP
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 10
שמות אחרים 516-2419
HFBR-5911ALZ-ND
HFBR5911ALZ

12:41:57 2/23/2017

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 266.62000 266.62
10 236.13300 2,361.33
25 217.09000 5,427.25
100 209.47340 20,947.34
250 198.04780 49,511.95
500 191.95394 95,976.97
1,000 188.14535 188,145.35
2,500 182.81328 457,033.19

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

שלח משוב