הוסף למועדפים
פרטי המוצר
מק"ט Digi-Key ‏‎WM8683-ND‎‏
כמות זמינה 115
ניתן לשלוח מידית
יצרן

מק"ט יצרן

‏‎1062835003‎‏

תיאור ‏‎Cable Fiber Optic LC Duplex (4) To MTP 50/125 16.4' (5.0m) ‎‏
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS נטול עופרת / תואם RoHS
רמת רגישות ללחות (MSL) 1 (בלתי מוגבל)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן 7 ‏‏ שבועות
מאפייני המוצר בחר הכול
קטגוריה

מכללי כבלים

משפחה

כבלי סיב אופטי

יצרן

‏‎Molex, LLC‎‏

סדרה ‏‎-‎‏
סטטוס החלק פעיל
מחבר ראשון דופלקס LC(4)
מחבר שני ‏‎MTP‎‏
קוטר כבל ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
סוג כבל ‏‎-‎‏
מאפיינים ‏‎Plenum‎‏
סוג סיב ‏‎50/125‎‏
אורך - כולל ‎16.4'‎‏ (5.0 מ')
סוג רב-אופני, דופלקס
ערכים נקובים ‏‎-‎‏
רדיוס כיפוף 50 מ"מ
צבע - כבל כתום
צבע - מחברים ‏‎-‎‏
הפסד הוספה ‏‎0.50dB, 0.35dB‎‏
חומר שרוול (בידוד) ‏‎-‎‏
הפסד החזרה ‏‎-‎‏
טמפרטורת פעולה ‏‎‎0°C ~ 70°C‎‏
 
יתכן ותהיה מעוניין גם ב-
משאבים נוספים
אריזה רגילה ? 1
שמות אחרים 106283-5003
WM8683

08:13:02 12/6/2016

מחירים ורכש
 

יש להקליד אותיות באנגלית בלבד.

כמות
כל המחירים הם ב- ILS.
מדרגת מחיר מחיר יחידה מחיר כולל
1 934.02000 934.02
10 902.86800 9,028.68
50 828.15020 41,407.51
100 809.46980 80,946.98

הגש בקשה להצעת מחיר עבור כמויות הגדולות מאלו המוצגות

אורך חלופי
שלח משוב