מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏ ערכות ‏‎ < ‎‏ ערכות סיבים אופטיים

תוצאות: 36       36 שנותרו
יצרן אריזה סדרה סטטוס החלק סוג ערכה ערכים
נקה נקה נקה נקה נקה נקה

   36 שנותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/2
|< < 1 2 >|
?
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
אריזה סדרה סטטוס החלק סוג ערכה ערכים
   
&rlm;&lrm;8700-PS/UPC Datasheet&lrm;&rlm; 8700-PS/UPC - 3M ‏‎8700-PS/UPC-ND‎‏ ‏‎CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
68.84267 60
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;8700-PS/APC Datasheet&lrm;&rlm; 8700-PS/APC - 3M ‏‎8700-PS/APC-ND‎‏ ‏‎CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
80.48517 60
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;1060002200 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060002200-ND‎‏ ‏‎ST QTERM 3MM SM12 WADH+ACC‎‏ 0
263.36563 32
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;1060003000 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060003000-ND‎‏ ‏‎LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 5 ‏ שבועות
351.89000 1
לא מוחזק במלאי
?
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ פעיל סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1060004000 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060004000-ND‎‏ ‏‎LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN‎‏ 0
359.02000 1
לא מוחזק במלאי
?
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ פעיל סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1060004100 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060004100-ND‎‏ ‏‎LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 4 ‏ שבועות
447.44000 1
לא מוחזק במלאי
?
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ פעיל סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1060004300 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060004300-ND‎‏ ‏‎LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 5 ‏ שבועות
438.58000 1
לא מוחזק במלאי
?
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ פעיל סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;6365-CC Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6365-CC-ND‎‏ ‏‎CLASSIC HOT MELT CONSUMABLE KIT‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
573.27000 1
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;1278861-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-3-ND‎‏
‏‎TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 16 ‏ שבועות
685.45000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278861-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-6-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 9 ‏ שבועות
740.76000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278862-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278862-6-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 15 ‏ שבועות
740.76000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278863-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-3-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
802.93000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278863-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-6-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 4 ‏ שבועות
983.37000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278861-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-2-ND‎‏
‏‎TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
1,073.08000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278862-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278862-2-ND‎‏
‏‎TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 9 ‏ שבועות
1,073.08000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278861-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-4-ND‎‏
‏‎TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,234.04000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278861-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-5-ND‎‏
‏‎TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 7 ‏ שבועות
1,234.04000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278862-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278862-5-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
1,234.04000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278863-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-2-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - ST‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 16 ‏ שבועות
1,424.65000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278863-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-4-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,638.38000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
&rlm;&lrm;1278863-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-5-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC‎‏ 0
1,638.38000 1
לא מוחזק במלאי
?
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבל, תווית
-
VOL-0573 - 3M ‏‎VOL-0573-ND‎‏ ‏‎VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
1,660.96000 1
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;2529-K Datasheet&lrm;&rlm; 2529-K - 3M ‏‎MF2529-K-ND‎‏ ‏‎KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
3,059.99000 1
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎Fibrlok™‎‏ פעיל
-
-
&rlm;&lrm;8765-APC Datasheet&lrm;&rlm; 8765-APC - 3M ‏‎8765-APC-ND‎‏ ‏‎CONNECTOR KIT SC/APC‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
8,636.97000 1
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;8765-UPC Datasheet&lrm;&rlm; 8765-UPC - 3M ‏‎8765-UPC-ND‎‏ ‏‎CONNECTOR KIT SC/UPC‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
8,969.16000 1
לא מוחזק במלאי
?
-
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
תוצאות לעמוד
דף 1/2
|< < 1 2 >|

10:51:32 12/10/2016