מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏ אלקטרו-אופטיקה ‏‎ < ‎‏ סיבים אופטיים - מתגים, מרבבים, מפלגים (demultiplexers)

תוצאות: 479       479 שנותרו
יצרן סדרה סטטוס החלק סוג מחבר סוג
נקה נקה נקה נקה נקה

   479 שנותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/20
|< < 1 2 3 4 5 >|
?
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
סדרה סטטוס החלק סוג מחבר סוג
   
&rlm;&lrm;IF-562 Datasheet&lrm;&rlm; IF-562 - Industrial Fiberoptics ‏‎FB189-ND‎‏ ‏‎PLASTIC FIBER COUPLERS‎‏ 7 - מיידית
316.37000 1
‏‎-‎‏
פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;FWSF-M/D-1310/CWDM Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎FWSF-M/D-1310/CWDM-ND‎‏ ‏‎TXRX CWDM PLUGIN SC CONNECTOR‎‏ 4 - מיידית
1,241.78000 1
לא מוחזק במלאי
?
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TRPUG1ESXC000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1038-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎GE SX SFP‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
176.87000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TRPRG1VA1C000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1041-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎1000BASE-T SFP‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
236.22000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TRPUG1CLXC000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1039-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎GE LX SFP‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
238.54000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
Photo Not Available ‏‎1720-1007-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎FIBER PIGTAILED PD, 1310+1550 DU‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
280.10000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;PIPDD20ECO51111G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1008-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎FIBER PIGTAILED PD, 1310+1550 DU‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
280.10000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;ITMSE05ECO81111G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1009-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎5% SINGLE CHANNEL TAP MONITOR, C‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
280.10000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;UTMSE05ECO11111G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1010-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎5% SINGLE CHANNEL UNI-DIRECTINAL‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
315.11000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TRPEG1EEXC000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1040-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎GE EX SFP‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
315.11000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;SWFC5150P001111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1020-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎C BAND (OTHER BANDS AVAILABLE UP‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
316.37000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;DWFC0150P001111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1021-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎1X2, 1310/1550 DUAL WINDOW, SING‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
379.65000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TRBUG1CFBC000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1042-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎GE SFP BX10-U TX1310/ RX1490‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
379.65000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TRBUG1CBBC000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1043-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎GE SFP BX10-D TX1490/ RX1310‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
379.65000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TPP3XGDS0C000E2G Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1044-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎10GBE SR SFP+‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
379.65000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;SWDM591SP001611 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1015-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎980/1550 FUSED SINGLE MODE FIBER‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
442.92000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;SWDM541SP001111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1016-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎1480/1550 FUSED SINGLE MODE FIBE‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
442.92000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;SWDM531SP001111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1017-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎1310/1550 FUSED SINGLE MODE FIBE‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
442.92000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;MMFC8150P001211 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1022-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎1X2, 50/125UM MULTIMODE FIBER, F‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
472.45000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;TPP5XGFLRC000E2A Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1045-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎10GBE LR SFP+‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
561.03000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;OISSG1550L01111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1026-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎SINGLE MODE SINGLE STAGE FIBER O‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
785.45000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;OFMS1200ES05111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1000-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎1X2 OPTICAL SWITCH, C+L BAND, LA‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
841.55000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
&rlm;&lrm;OIDSG1550S01111 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1720-1027-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎SINGLE MODE, DUAL STAGE FIBER OP‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
841.55000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
Photo Not Available ‏‎1720-1004-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎ULTRA-MINI 1X2 OPTICAL SWITCH, C‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
953.76000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
Photo Not Available ‏‎1720-1005-ND‎‏ ‏‎Oplink Communications, LLC‎‏ ‏‎ULTRA-MINI 2X2ADD/DROP OPTICAL S‎‏ 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
953.76000 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
תוצאות לעמוד
דף 1/20
|< < 1 2 3 4 5 >|

13:01:10 12/7/2016