המדיניות נגד זיופים של Digi-Key

מטרה

למנוע חדירה של מוצרים מזויפים לשרשרת ההספקה שלנו באמצעות תהליכים קפדניים של מניעה, רכוך והערכות.

תקנים

חברת Digi-Key קובעת את הדרישות, הנהגים והשיטות בכל הנוגע לניהול החלקים, ניהול הספקים, הרכש ואסטרטגיות התגובה שלה בכדי לעמוד ביעדי תקן SAE AS5553 למניעת זיופים של חלקים אלקטרוניים.

רכישת מוצרים

מוצרים מזויפים הפכו למקור לדאגה הולכת וגדלה בשרשרת ההספקה של לקוחות כאשר הם או המפיצים מנסים להבטיח מקורות חלופיים זולים יותר. חברת Digi-Key מחויבת להשיג ללקוחותיה אך ורק את המוצרים האיכותיים ביותר. Digi-Key רוכשת מוצרים רק דרך היצרנים והספקים המורשים שלנו ובכך מבטיחה כי המוצרים הם חדשים, מקוריים ותחת אחריות מלאה של הספק הישיר, וכי מידע טכני מדויק ועדכני קיים וזמין מידית. חברת Digi-Key אינה רוכשת מוצרים ממקורות שאינם יצרנים וספקים מורשים. היא אינה רוכשת מוצרים מחודשים למכירה חוזרת. יצרנים וספקים מורשים עוברים הערכה שוטפת באמצעות סקירת התרעות מוצרים ונתוני איכות ספקים של ארגון GIDEP בכדי לקבוע את ביצועי העבר שלהם.

עקיבות מוצרים

חברת Digi-Key מקיימת עקיבות למוצרי OEM ברכישות מספקים מורשים, תוך שמירת הזמנות הרכש המקוריות ומסמכי קבלה אחרים, לרבות אישור התאימות של היצרן, למשך התקופות הנדרשות לשמירת מסמכים אלו.

החזרת מוצרים

חברת Digi-Key פועלת לפי מדיניות החזרת מוצרים קפדנית הכוללת:

  • אישור על עקיבות המוצר מאת Digi-Key עבור הלקוח, לרבות תאריך הרכישה המקורי, מספר החלק והכמות.
  • ביקורת קבלה המיועדת להבטיח כי כול החלקים לא ניזוקו והם באריזה המקורית שלהם.
  • בדיקה של רמות מטען סטטי ולחות היכן שישים ואריזה מחדש לפי הצורך.
  • אריזות יצרן פגומות מקבלות אישור מחדש כמקוריות על ידי מנהלי המוצרים של Digi-Key בשיתוף היצרן המקורי ובשיטות אימות שונות.
רק חלקים העומדים בסטנדרטים מחמירים אלה מורשים לחזור למלאי.

דיווח

חברת Digi-Key מדווחת על כל המקרים של חלקים מזויפים, בהתאם לכל מקרה, לארגונים פנימיים, ליצרנים, ללקוחות, לארגון GIDEP ולרשויות לחקירת פשעים.