תנאים ותניות להצעות מחיר

תנאי הצעות מחיר

כל תאריכי ההספקה שצוינו הם משוערים. תאריכי הספקה מאושרים ניתן לקבל לאחר שההזמנה התקבלה.

מק"טים חלופיים מוצעים בהתבסס על הפרטים הטכניים הזמינים עבור Digi-Key. חברת Digi-Key אינה מבטיחה שהחלופות המוצעות מבוססות אך ורק על הנתונים העדכניים ביותר, או שהפרשנות שלנו ורמת הדיוק של הנתונים הם נכונים. הלקוח הוא האחראי הבלעדי לאימות המפרטים כמו גם לקביעת ההלימות והתאימות בבחירת חלק נתון ליישום שלו.

עקב הכמויות, השימוש והחוזים עם היצרנים שלנו, חלק מהמק"טים עשויים להיות כפופים לתנאים מיוחדים.

הפרטים על התאריך וקוד האצווה זמינים בזמן ההזמנה.

המוצרים הנמכרים על ידי Digi-Key מיוצרים על ידי ספקים רבים במיקומים רבים. בשל תהליכי המלאי הדינמיים הקיימים אצל Digi-Key, מדינת המקור של מוצר אינה ניתנת לאימות בזמן הצעת המחיר, אך ניתן לאמת אותה בזמן ההזמנה.

אריזה סטנדרטית היא האריזה הקטנה ביותר ש- Digi-Key מקבלת מהיצרן. הכמות המינימלית להזמנה יכולה להיות כמות הקטנה מהאריזה הסטנדרטית של היצרן, הודות לשירותי הערך המוסף של Digi-Key. סוג האריזה (לדוגמה, סליל, שרוול, מגש) עשוי להשתנות כאשר המוצר מופרד לכמויות קטנות יותר.

התמחור אינו כולל את עלות המשלוח. דמי משלוח וביטוח מדויקים ניתן לקבל לאחר ההזמנה.

היו משתמשים רשומים ב- Digi-Key כדי להעלות את כל את מפרט החומרים (BOM) השלם שלכם לקבלת הצעת מחיר מידית תחת פרטי הכניסה של 'Digi-Key שלי'.

טעויות והשמטות: ספקים/קניינים פוטנציאליים לא ינצלו טעויות או השמטות לכאורה במסמכי בקשה להצעה (RFP). במקרה שמתגלות שגיאות או השמטות, הספק/קניין יודיע לצד השני מידית.

FOB: מקור, Thief River Falls‏, MN

קוד כלוב: 2S894

מזהה (ID) פדרלי: ‎41-1234968