ממירי תווך

תוצאות : 582
יצרן
Advantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Fiber Systems InternationalATOP TechnologiesBrainboxesCinch Connectivity SolutionsHenrich Electronics CorporationHirschmannHuber+Suhner, Inc.L-comNXP USA Inc.PerinetPhoenix ContactRed Lion Controls
סדרה
-*Access EtherLinX-IIAccessConverterEF24EF24LEKI-2741XLElinx™FBFiberLinX-IIGiga-McBasic-IIGiga-MediaLinX
אריזה
בתפזורתמארז קמעונאותשקיתתיבה
סטטוס המוצר
אפשרות אחרונה לרכישהההפצה הופסקה אצל Digi-Keyלא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישהמוצר שהתיישןפעיל
סוג
-לא-מנוהלמנוהלמתג - לא מנוהל
תצורה
-כרטיס - מודולרימודולרי - כונןקבועקבוע + SFP
יציאות נחושת
123458
סוג נחושת
1010/10010/100/1000100100/100010001000/10000-T1/E1/J1
יציאות סיב אופטי
12-עד 1עד 2
סוג סיב
10BASE-FL (רב-אופני)100BASE-FX (חד-אופני)100BASE-FX (רב-אופני, חד-אופני)100BASE-FX (רב-אופני)1000BASE-LX (Multimode)1000BASE-LX (חד-אופני)1000BASE-SX (רב-אופני)-+SFPGigabit (חד-אופני, רב-אופני)Gigabit (חד-אופני)Gigabit (רב-אופני)SFPSinglemode/Multimode, SFP
יציאות SFP/XFP
(‎1 (SFP1(‎2 (SFP(‎2 (XFP2-
מאפיינים
-LFPTניתן לניהול SNMPניתן לניהול SNMP‏, LFPT
מרחק
100 מטר220m, 550m500 מטר500m, 1km550 מטר1km2 ק"מ, 40 ק"מ2km4 ק"מ5 ק"מ10 ק"מ15 ק"מ
MTU
153616321916204692161000010240-ג'מבו
מתח - כניסה
2.8V ~ 57V3.3VDC5 ~ 24VDC5V5V ~ 30V5V, 12V5VDC6V ~ 48V7 ~ 50VDC7V ~ 50V9 ~ 48VDC9V ~ 32V
סוג מחבר
-BNC, RJ45BNC, SCFCLCM8RJ45RJ45, JST-GHRJ45, LC‎RJ45,‏ M12‎RJ45, SCRJ45, SC, SFP
סוג ההרכבה
-הרכבה בדופןהרכבה בלוחהרכבה בשלדההרכבת כונןהרכבת שולחן-עבודה, קיר ומסילת DIN‏מסילת DINמסילת DIN, הרכבה בפאנלמסילת DIN, הרכבת קירשולחן-עבודה, מסילת DIN, הרכבת קירשולחניתלוי חופשי (בשורה)
הגנת חדירות
-IP20IP30IP31IP50IP67
טמפרטורת פעולה
-45°C ~ 85°C-40°C ~ 65°C-40°C ~ 70°C-40°C ~ 71°C-40°C ~ 75°C-40°C ~ 80°C-40°C ~ 85°C-25°C ~ 70°C-25°C ~ 75°C-25°C ~ 85°C-20°C ~ 60°C-20°C ~ 70°C
אפשרויות מלאי
אפשרויות סביבה
מדיה
מוצרי Marketplace
582תוצאות

הצגת
מתוך 582
השוואה
מק"ט יצרן #
כמות זמינה
מחיר
סדרה
מארז
סטטוס המוצר
סוג
תצורה
יציאות נחושת
סוג נחושת
יציאות סיב אופטי
סוג סיב
יציאות SFP/XFP
מאפיינים
מרחק
MTU
מתח - כניסה
סוג מחבר
סוג ההרכבה
הגנת חדירות
טמפרטורת פעולה
LCTP-10BT-10B2
LCTP-10BT-10B2
CNV 10BASE-T RJ45/10BASE-2 BNC
L-com
36
קיים במלאי
1 : 656.52000 ₪
שקית
-
שקית
פעיל
-
קבוע
1
10
1
-
-
-
-
-
12V
BNC, RJ45
הרכבה בלוח
-
0°C ~ 55°C
MCM1110SFP
MCM1110SFP
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
38
קיים במלאי
1 : 325.19000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
לא-מנוהל
קבוע + SFP
1
10/100/1000
1
Singlemode/Multimode, SFP
1
LFPT
-
ג'מבו
100 ~ 240VAC
RJ45, SFP
הרכבה בדופן
-
0°C ~ 50°C
MCM1110MMLC
MCM1110MMLC
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
38
קיים במלאי
1 : 508.12000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
1
10/100/1000
1
רב-אופני
-
LFPT
550 מטר
ג'מבו
100 ~ 240VAC
RJ45, LC
הרכבה בדופן
-
0°C ~ 50°C
EKI-1751PI-R-AE
EKI-1751I-AE
ETHERNET EXTENDER VDSL2 IND
Advantech Corp
27
קיים במלאי
23
מפעל
1 : 1,513.22000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
מוצר שהתיישן
מנוהל
קבוע
3
10/100
-
-
-
-
-
-
12 ~ 48VDC
‎RJ45,‏ M12‎
הרכבה בשלדה
IP30
-40°C ~ 75°C
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
קיים במלאי
1 : 1,520.42000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מנוהל
כרטיס - מודולרי
1
10/100
1
100BASE-FX (חד-אופני)
-
ניתן לניהול SNMP‏, LFPT
20 ק"מ
-
-
RJ45, SC
הרכבת כונן
-
0°C ~ 50°C
2891316
2891316
FO CONVERTER ST DUPLEX
Phoenix Contact
108
קיים במלאי
1 : 1,614.49000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
מוצר שהתיישן
לא-מנוהל
קבוע
1
10/100
1
100BASE-FX (רב-אופני)
-
-
10 ק"מ
-
12 ~ 48VDC
RJ45, ST
מסילת DIN
IP20
-40°C ~ 75°C
N785-H01-SFP
N785-H01-SFP
HARDENED GIGABIT FIBER TO ETHERN
Tripp Lite
18
קיים במלאי
85
מפעל
1 : 562.52000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
-
קבוע + SFP
1
10/100/1000
1
SFP
1
-
-
-
100 ~ 240VAC
RJ45, SFP
מסילת DIN
-
-10°C ~ 60°C
N785-I01-SFP-DU
N785-I01-SFP-DU
UNMANAGED INDUSTRIAL GIGABIT FIB
Tripp Lite
15
קיים במלאי
147
מפעל
1 : 593.44000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע + SFP
1
10/100/1000
1
חד-אופני/רב-אופני
1
-
100 מטר
-
12 ~ 57VDC
RJ45, SFP
מסילת DIN
IP30
-40°C ~ 75°C
N785-P01-SFP
N785-P01-SFP
GIGABIT SFP FIBER TO ETHERNET ME
Tripp Lite
17
קיים במלאי
400
מפעל
1 : 650.50000 ₪
מארז קמעונאות
-
מארז קמעונאות
פעיל
-
קבוע
1
10/100/1000
1
Gigabit (חד-אופני, רב-אופני)
(‎1 (SFP
LFPT
-
-
100 ~ 240VAC
RJ45, SFP
הרכבה בשלדה
-
-20°C ~ 60°C
FOSTC
BB-FOSTC
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
7
קיים במלאי
3
מפעל
1 : 794.77000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
-
-
2
רב-אופני
-
-
4 ק"מ
-
12VDC
ST
תלוי חופשי (בשורה)
-
-40°C ~ 80°C
N785-P01-SC-SM1
N785-P01-SC-SM1
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
11
קיים במלאי
630
מפעל
1 : 816.86000 ₪
מארז קמעונאות
-
מארז קמעונאות
פעיל
-
קבוע
1
10/100/1000
1
Gigabit (חד-אופני)
-
-
20 ק"מ
-
100 ~ 240VAC
RJ45, SC
הרכבה בשלדה
-
-20°C ~ 60°C
FOSTCDR
BB-FOSTCDR
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
23
קיים במלאי
30
מפעל
1 : 1,310.17000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
-
-
2
רב-אופני
-
-
4 ק"מ
-
10 ~ 30VDC
ST
מסילת DIN
-
-40°C ~ 80°C
FOSTCDRI
BB-FOSTCDRI
CONVERTER SERIAL TO FIBER OPTIC
Advantech Corp
17
קיים במלאי
38
מפעל
1 : 1,423.48000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
-
-
2
רב-אופני
-
-
4 ק"מ
-
10 ~ 48VDC
ST
מסילת DIN
IP20
-40°C ~ 85°C
N-TRON Series
1003GX2-B
1003GX2-B GIGABIT SWITCH
Red Lion Controls
22
קיים במלאי
1 : 1,578.22000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע + SFP
1
10/100/1000
עד 2
SFP
(‎2 (SFP
-
משתנה
-
10 ~ 30VDC
RJ45, SFP
מסילת DIN
-
-40°C ~ 85°C
MFG_FOSTCDRI-ST
BB-FOSTCDRI-ST
INDUSTRIAL 232/422/485 TO SINGLE
Advantech Corp
15
קיים במלאי
3
מפעל
1 : 1,894.29000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
-
-
2
חד-אופני
-
-
15 ק"מ
-
10 ~ 48VDC
ST
מסילת DIN
IP30
-40°C ~ 80°C
2744429
2744429
REPEATER 3-WAY ISOLATION DIN
Phoenix Contact
12
קיים במלאי
84
מפעל
1 : 1,899.75000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
48V
-
מסילת DIN
IP20
-40°C ~ 70°C
N-Tron Series-1002MC
1002MC-SX
1002MC-SX MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
8
קיים במלאי
1 : 2,206.68000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע + SFP
1
10/100/1000
עד 1
SFP
(‎1 (SFP
-
משתנה
-
10 ~ 30VDC
RJ45, SFP
מסילת DIN
-
-40°C ~ 85°C
Sixnet-SLX-3EG
SLX-3EG-1SFP
3P GE MEDIA CON W/SFP
Red Lion Controls
10
קיים במלאי
1 : 2,372.46000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע + SFP
1
10/100/1000
עד 1
SFP
(‎1 (SFP
-
משתנה
ג'מבו
10 ~ 30VDC
RJ45, SFP
הרכבה בשלדה
-
-40°C ~ 85°C
N-Tron Series-1002MC
1002MC-LX-10
1002MC-LX-10 MEDIA CONV.
Red Lion Controls
18
קיים במלאי
1 : 2,688.65000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע + SFP
1
10/100/1000
עד 1
SFP
(‎1 (SFP
-
משתנה
-
10 ~ 30VDC
RJ45, SFP
מסילת DIN
-
-40°C ~ 85°C
N784-H01-SCMM
N784-H01-SCMM
HARDENED COPPER TO FIBER MEDIA C
Tripp Lite
9
קיים במלאי
57
מפעל
1 : 593.44000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
-
קבוע
1
10/100
1
רב-אופני
-
-
2km
-
100 ~ 240VAC
RJ45, SC
מסילת DIN, הרכבת קיר
-
-10°C ~ 60°C
N785-INT-SC-SM
N785-INT-SC-SM
GIGABIT SINGLEMODE FIBER TO ETHE
Tripp Lite
11
קיים במלאי
470
מפעל
1 : 650.50000 ₪
מארז קמעונאות
-
מארז קמעונאות
פעיל
-
קבוע
1
10/100/1000
1
Gigabit (חד-אופני)
-
-
20 ק"מ
-
100 ~ 240VAC
RJ45, SC
הרכבה בשלדה
-
0°C ~ 50°C
N785-I01-SFP-D
N785-I01-SFP-D
INDUSTRIAL GIGABIT FIBER TO ETHE
Tripp Lite
4
קיים במלאי
51
מפעל
1 : 707.61000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
-
קבוע + SFP
1
10/100/1000
1
SFP
1
-
-
-
20V ~ 57V
RJ45, SFP
מסילת DIN
IP30
-40°C ~ 75°C
HEMC3-SST-VLW.JPG
HEMC3-SST-VLW
MEDIA CONVERTER DIN-RAIL UNMANAG
Henrich Electronics Corporation
6
קיים במלאי
1 : 729.16000 ₪
תיבה
תיבה
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
2
10/100
1
100BASE-FX (חד-אופני)
-
-
20 ק"מ
-
12 ~ 36VDC
ST
מסילת DIN
IP30
-40°C ~ 75°C
102MC-ST-MDR
102MC-SC
102MC-SC MEDIA CONVERTER
Red Lion Controls
2
קיים במלאי
1 : 1,234.46000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
1
10/100
1
100BASE-FX (רב-אופני)
-
-
-
-
10 ~ 30VDC
RJ45, SC
מסילת DIN
-
-40°C ~ 80°C
102MC-ST-MDR
102MC-ST-MDR
102MC-ST-MDR; MDR OPT
Red Lion Controls
3
קיים במלאי
1 : 1,279.08000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
לא-מנוהל
קבוע
1
10/100
1
100BASE-FX (רב-אופני)
-
-
-
-
10 ~ 30VDC
RJ45, ST
מסילת DIN
-
-40°C ~ 80°C
הצגת
מתוך 582

ממירי תווך


ממירי תווך מספקים המרת תווך בדירוג תעשייתי מציוד Ethernet מבוסס כבלים לפרוטוקולי סיבים אופטיים כגון Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL או 100BASE-FX באופן-יחיד או ברב-אופנים. תצורות קבועות או מודולריות עם טופולוגיה מנוהלת או לא-מנוהלת נבחרות על פי מספר נקודות-החיבור, סדרות היצרן, מרחק תקשורת, סוגי הרכבה ומחברים וכניסת המתח.