כבלי סיבים אופטיים

תוצאות : 36,337
יצרן
3MAdvantech CorpAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsBanner Engineering CorporationBel Inc.Belden Inc.Broadcom Limited
סדרה
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
אריזה
בתפזורתמארז קמעונאותמגשסלילסרט וסליל (TR)‏שקיתתיבה
סטטוס המוצר
אפשרות אחרונה לרכישהההפצה הופסקה אצל Digi-Keyמוצר שהתיישןפעיל
מחבר ראשון
-(6) דופלקס LC12‏-MPO‏ (8‏)AARCAPFE2000FCFC (2)FC/APCFC/APC DuplexFC/PCFC/PC Duplex
מחבר שני
-(2) דופלקס LC(6) דופלקס LC12‏-MPO‏ (8‏)AARCAPFE2000E2000/APCE2000/APC DuplexE2000/UPC DuplexFCFC (2)
קוטר כבל
‎0.01"‎‏ (0.3 מ"מ)‎0.02"‎‏ (0.5 מ"מ)‎0.02"‎‏ (0.6 מ"מ)‎0.03"‎‏ (0.9 מ"מ)‎0.04"‎‏ (1.0 מ"מ)‎0.05"‎‏ (1.3 מ"מ)0.06‏ אינץ' (1.6‏ מ"מ), 0.13‏ אינץ' (3.4‏ מ"מ)‎0.06"‎‏ (1.6 מ"מ)‎0.07"‎‏ (1.8 מ"מ)0.08‏ אינץ' (2.0‏ מ"מ), 0.16‏ אינץ' (4.0‏ מ"מ)‎0.08"‎‏ (2.0 מ"מ)‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
סוג כבל
-(Bend Insensitive Fiber (BIFFiber Fanoutאזיקון זוגיכבל סיב אופטילולאהמגשר סיבים אופטייםסיב אופטי עם חוצץעורקעם חוצץפילוג (Break-Out)
מאפיינים
-IP20IP20, ZipcordIP20, עשן מועטIP65, IP67IP66, IP68, IP69KIP66, IP68, IP69K, דל עשןIP67IP67, כיסויIP68PlenumPlenum, כבל פציל
סוג סיב
1.6/125125‏/8.2‏8.3/1258.3/125, 62.5/1259/1259.5/12550/12550/25052/12562.5/125200/230980/1000-OM3
אורך - כולל
0.05' (16mm)‎0.3'‎‏ (0.1 מ'), ‎0.4'‎‏ (0.1 מ')‎0.47'‎‏ (130 מ"מ‎)‎0.49'‎‏ (150 מ"מ‎)‎0.50'‎‏ (152 מ"מ)‎0.56'‎‏ (170 מ"מ‎)‎0.59'‎‏ (180 מ"מ)‎0.66'‎‏ (200 מ"מ‎)‎0.67'‎‏ (203 מ"מ‎)‎0.82'‎‏ (250 מ"מ)‎0.83'‎‏ (254 מ"מ)‎0.98'‎‏ (300 מ"מ‎)
סוג
-Duplex, OM3Duplex, OM4Multimode, Simplex, OM4Multimode, Simplex, OM5OM2OM4‎POF‎Simplex, OM4אופן-יחיד , דופלקס, OS1אופן-יחיד , סימפלקס, OS1אופן-יחיד, OS1
ערכים נקובים
-FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
אפשרויות מלאי
אפשרויות סביבה
מדיה
מוצרי Marketplace
36,337תוצאות

הצגת
מתוך 36,337
השוואה
מק"ט יצרן #
כמות זמינה
מחיר
סדרה
מארז
סטטוס המוצר
מחבר ראשון
מחבר שני
קוטר כבל
סוג כבל
מאפיינים
סוג סיב
אורך - כולל
סוג
ערכים נקובים
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
694
קיים במלאי
1 : 29.71000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
-
-
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
סיב אופטי עם חוצץ
מנחת
-
3.3'‏ (1.0 מ')
‎POF‎
-
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
290
קיים במלאי
1 : 50.10000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
-
-
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
סיב אופטי עם חוצץ
מנחת
-
16.4'‏ (5.0 מ')
‎POF‎
-
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
228
קיים במלאי
350
מפעל
1 : 72.50000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
דל עשן, כבל פציל
50/125
‎1.64'‎‏ (500 מ"מ‎)
רב-אופני, דופלקס, OM3
LSZH
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
557
קיים במלאי
1,550
מפעל
1 : 73.99000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
עולה, כבל פציל
62.5/125
‎1.00'‎‏ (305 מ"מ)
רב-אופני, דופלקס
FDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
217
קיים במלאי
20,350
מפעל
1 : 73.99000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
דל עשן, כבל פציל
50/125
3.3'‏ (1.0 מ')
רב-אופני, דופלקס, OM3
LSZH
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
474
קיים במלאי
1 : 75.23000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
-
-
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
סיב אופטי עם חוצץ
מנחת
-
32.8'‏ (10.0 מ')
‎POF‎
-
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
855
קיים במלאי
1 : 97.11000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
דל עשן, כבל פציל
50/125
16.4'‏ (5.0 מ')
רב-אופני, דופלקס, OM3
LSZH
29
קיים במלאי
1 : 705.19000 ₪
שקית
-
שקית
פעיל
ST
LC
-
-
-
50/125
‎1.00'‎‏ (305 מ"מ)
רב-אופני, OM3
-
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
47
קיים במלאי
1 : 1,515.39000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC(4)
MTP
‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
-
Plenum
50/125
‎9.8'‎‏ (3.0 מ')
רב-אופני, דופלקס
-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8,936
קיים במלאי
6,250
מפעל
1 : 31.19000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
תקע Toslink
תקע Toslink
-
-
-
-
6.6'‏ (2.0 מ')
-
-
IF 1L1M-0-5
IF 1L1M-0-5
FIBER OPTIC CBL VL-VL POF 500MM
Industrial Fiber Optics
135
קיים במלאי
1 : 32.64000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
VersaLink
VersaLink
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
-
-
-
‎1.64'‎‏ (500 מ"מ‎)
‎POF‎
-
HFBR-RTD001Z
HFBR-RTD001Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 1M
Broadcom Limited
541
קיים במלאי
1 : 54.48000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
אזיקון זוגי
מנחת, כבל פציל
-
3.3'‏ (1.0 מ')
‎POF‎
-
HFBR-RMD001Z
HFBR-RMD001Z
FIBER OPTIC CBL SC SC POF 1M
Broadcom Limited
389
קיים במלאי
1 : 54.48000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
דופלקס SC
דופלקס SC
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
אזיקון זוגי
מנחת, כבל פציל
-
3.3'‏ (1.0 מ')
‎POF‎
-
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
129
קיים במלאי
1 : 58.69000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
-
-
62.5/125
3.3'‏ (1.0 מ')
רב-אופני, דופלקס, OM1
-
LCLC-SDTPxxx
LCLC-SDTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
217
קיים במלאי
1 : 60.58000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
‎0.08"‎‏ (2.0 מ"מ)
-
-
9/125
3.3'‏ (1.0 מ')
חד-אופני, דופלקס, OS2
-
LCLC-SDTPxxx
LCLC-SDTP020
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Bel Inc.
194
קיים במלאי
1 : 63.59000 ₪
תיבה
-
תיבה
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
‎0.08"‎‏ (2.0 מ"מ)
-
-
9/125
6.6'‏ (2.0 מ')
חד-אופני, דופלקס, OS2
-
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
105
קיים במלאי
970
מפעל
1 : 73.99000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
עולה, כבל פציל
62.5/125
6.6'‏ (2.0 מ')
רב-אופני, דופלקס
FDDI, OFNR
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
249
קיים במלאי
1 : 75.23000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
LC
LC
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
אזיקון זוגי
מנחת, כבל פציל
-
32.8'‏ (10.0 מ')
‎POF‎
-
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
256
קיים במלאי
900
מפעל
1 : 75.27000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
ST (2)‎
ST (2)‎
-
אזיקון זוגי
עולה, כבל פציל
62.5/125
‎3.00'‎‏ (914 מ"מ‎)
רב-אופני, דופלקס
FDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
860
קיים במלאי
2,430
מפעל
1 : 76.96000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
ST (2)‎
-
אזיקון זוגי
עולה, כבל פציל
62.5/125
6.6'‏ (2.0 מ')
רב-אופני, דופלקס
FDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
104
קיים במלאי
1,890
מפעל
1 : 80.29000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
עולה, כבל פציל
62.5/125
3.3'‏ (1.0 מ')
רב-אופני, דופלקס
FDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
112
קיים במלאי
8,000
מפעל
1 : 81.70000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
-
אזיקון זוגי
דל עשן, כבל פציל
50/125
6.6'‏ (2.0 מ')
רב-אופני, דופלקס, OM3
LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
101
קיים במלאי
1 : 83.50000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
סיב אופטי עם חוצץ
-
62.5/125
3.3'‏ (1.0 מ')
רב-אופני, דופלקס
-
HFBR-RMD005Z
HFBR-RMD005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
204
קיים במלאי
1 : 84.26000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
-
-
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ)
אזיקון זוגי
כבל פציל
-
16.4'‏ (5.0 מ')
‎POF‎
-
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
297
קיים במלאי
900
מפעל
1 : 85.59000 ₪
בתפזורת
בתפזורת
פעיל
דופלקס LC
דופלקס LC
‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
סיב אופטי עם חוצץ
-
62.5/125
‎9.8'‎‏ (3.0 מ')
רב-אופני, דופלקס
-
הצגת
מתוך 36,337

כבלי סיבים אופטיים


סיבים אופטיים הם כבלים המכילים סיבי זכוכית או פלסטיק העטופים בחומר מעטה.