הצגת
1 - 25
מתוך 3,209
השוואה
מק"ט יצרן #
כמות זמינה
מחיר
סדרה
מארז
סטטוס המוצר
קצב נתונים
אורך גל
יישומים
מתח - הספקה
סוג מחבר
סוג ההרכבה
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Finisar Corporation
11,692
קיים במלאי
1 : 153.50000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל2.125Gbps850nmשימוש כללי3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP
AFBR-5972
AFBR-5972EZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
1,376
קיים במלאי
1 : 168.09000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל125MBd650nmEthernet3.3Vקישור-ורסאטיליהרכבה משטחית
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
409
קיים במלאי
1 : 168.09000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל125MBd650nmEthernet3.3Vקישור-ורסאטיליהרכבה משטחית
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Broadcom Limited
126
קיים במלאי
1 : 168.13000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל100Mbps1300nmשימוש כללי3.3V, 5VSTחור מעבר
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Finisar Corporation
7,107
קיים במלאי
1 : 176.54000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל2.125Gbps850nmEthernet3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
3,521
קיים במלאי
1 : 206.30000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל2.125Gbps850nmEthernet3V ~ 3.6Vדופלקס LCחור מעבר
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
972
קיים במלאי
1 : 222.59000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל2.125Gbps850nmEthernet3V ~ 3.6Vדופלקס LCתקיע, SFP
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
152
קיים במלאי
1 : 226.93000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל155Mbps1310nmEthernet3.1V ~ 3.5Vדופלקס LCתקיע, SFP
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
340
קיים במלאי
1 : 237.22000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל125MBd1308nmEthernet3V ~ 3.6VLCתקיע, SFP
FTLF8524E2GNL
FTLF8524E2GNL
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
2
קיים במלאי
1 : 254.42000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל4.25Gbps850nmEthernet3V ~ 3.6Vדופלקס LCחור מעבר
HFBR-5961LZ
HFBR-5961LZ
TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
170
קיים במלאי
1 : 254.61000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל155MBd1300nmEthernet3.3Vדופלקס LCחור מעבר
FTLF8524E2GNV
FTLF8524E2GNV
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
272
קיים במלאי
1 : 261.28000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל4.25Gbps850nmEthernet3V ~ 3.6Vדופלקס LCחור מעבר
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
2,314
קיים במלאי
1 : 265.43000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל155MBd1300nmEthernet3.3Vדופלקס LCחור מעבר
HFBR-5961ALZ
HFBR-5961ALZ
TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
212
קיים במלאי
1 : 265.43000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל155MBd1300nmEthernet3.3Vדופלקס LCחור מעבר
FTLF8526P3BNL
FTLF8526P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Finisar Corporation
1,722
קיים במלאי
1 : 267.17000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה6.1Gbps850nmאלחוטי3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP+
FTLF8526W4BTL
FTLF8526W4BTL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Finisar Corporation
452
קיים במלאי
1 : 267.17000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל8Gbps850nmאלחוטי3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP+
AFBR-5903Z
AFBR-5903Z
TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP
Broadcom Limited
704
קיים במלאי
1 : 269.39000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל100Mbps1300nmשימוש כללי3.3VMTRJחור מעבר
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Broadcom Limited
136
קיים במלאי
1 : 270.60000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל155MBd1300nmEthernet3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ
TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
Broadcom Limited
121
קיים במלאי
1 : 272.82000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל125MBd1310nmEthernet3V ~ 3.6Vדופלקס LCתקיע, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Finisar Corporation
841
קיים במלאי
1 : 280.22000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל10Gbps1310nmEthernet, ערוץ סיבים3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP+
FTLF1323P1BTL
FTLF1323P1BTL
TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
263
קיים במלאי
1 : 280.22000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל155Mbps1310nmEthernet3.1V ~ 3.5Vדופלקס LCתקיע, SFP
1,828
קיים במלאי
1 : 299.75000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה14.025Gbps850nmקווי Fibre Channel3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCL
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
282
קיים במלאי
1 : 323.21000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל10Gbps1310nmEthernet, ערוץ סיבים3.14V ~ 3.46Vדופלקס LCתקיע, SFP+
FTLF1321P1BTL
FTLF1321P1BTL
TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Finisar Corporation
224
קיים במלאי
1 : 323.21000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל2.67Gbps1310nmEthernet3V ~ 3.6Vדופלקס LCתקיע, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCV
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
1,396
קיים במלאי
1 : 340.86000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל10.5Gbs1310nmשימוש כללי3.3Vדופלקס LCתקיע, SFP+
הצגת
1 - 25
מתוך 3,209

סיבים אופטיים - מודולי מקמ"ש


Fiber optic transceiver modules are fiber cable adaptive housings that contain a light source for transmitting data via fiber optic cable as well as a photodiode for receiving fiber optic data. Mounting options include pluggable CXP, QSFP, SFF, SFP, and XFP, surface or through-hole, CFP, 1x9 SC, and panel. Data rate, wavelength, application and connector type are among the primary selection parameters.