מודולי מקמ"שים עבור סיבים אופטיים

תוצאות : 3,512
יצרן
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
סדרה
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
אריזה
בתפזורתמארז קמעונאותמגשסרט + תיבה ‏(TB)‏סרט וסליל (TR)‏צינורשקיתתיבה
סטטוס המוצר
אפשרות אחרונה לרכישהההפצה הופסקה אצל Digi-Keyלא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישהמוצר שהתיישןפעיל
קצב נתונים
Gbps‏ 10.5}‏ ~ 1.06‏1.0625 ~ 8.5Gbps1.2288 ~ 11.3176Gbps1.288 ~ 7.3728Gbps2.5 ~ 10.3125Gbps4.25 ~ 14.025Gbps8.5 ~ 11.32Gbps8.5 ~ 11.35Gbps8.5 ~ 11.3Gbps‎8.5 ~ 9.95, 11.3Gbs‎‏Gbps‏ 10.5}‏ ~ 8.5‏9.5 ~ 10.3Gbps
אורך גל
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
יישומים
-EthernetEthernet, כבל אופטי אקטיבי (AOC‏) +SFPEthernet, מערכות טלקום/דאטאקוםEthernet, ערוץ סיביםEthernet, רשתותאופטיאלחוטיהעברת נתונים כלליתכבל אופטי אקטיבי (AOC‏) +SFPמודולי XFP טלקום ו-Datacomממשוק מתגים
מתח - הספקה
0V ~ 6V1.2V1.4V1.7V1.8V1.8V, 3.3V, 5V1.9V2V2.75V ~ 5.25V2.97V ~ 3.63V3V ~ 10V3V ~ 3.6V
סוג מחבר
-ESCON®‎‎ DuplexGBICJIS F07LaserwireLCLC סימפלקסLC/UPCM12MDCMPOMPO-12
סוג ההרכבה
1x9 SC-CFPCFP4GBICSFP+ DWDM נתקעהרכבה בלוחהרכבה בשלדההרכבה משטחיתהרכבת בורגחור מעברנחושת GBIC‏
אפשרויות מלאי
אפשרויות סביבה
מדיה
מוצרי Marketplace
3,512תוצאות

הצגת
מתוך 3,512
השוואה
מק"ט יצרן #
כמות זמינה
מחיר
סדרה
מארז
סטטוס המוצר
קצב נתונים
אורך גל
יישומים
מתח - הספקה
סוג מחבר
סוג ההרכבה
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
615
קיים במלאי
1 : 147.38000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
250MBd
650nm
העברת נתונים כללית
3.3V
-
חור מעבר
AFBR-5972
AFBR-5972Z
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
225
קיים במלאי
1 : 156.17000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
125MBd
650nm
Ethernet
3.3V
קישור-ורסאטילי
הרכבה משטחית
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Coherent
1,793
קיים במלאי
1 : 158.63000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
2.125Gbps
850nm
שימוש כללי
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2,128
קיים במלאי
1 : 169.75000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
100Mbps
1300nm
שימוש כללי
3.3V, 5V
SC
חור מעבר
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
265
קיים במלאי
1 : 172.37000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
125MBd
650nm
Ethernet
3.3V
קישור-ורסאטילי
הרכבה משטחית
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
1,998
קיים במלאי
1 : 182.43000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
2.125Gbps
850nm
Ethernet
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
463
קיים במלאי
1 : 186.73000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
100Mbps
1300nm
שימוש כללי
3.3V, 5V
SC
חור מעבר
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
185
קיים במלאי
1 : 195.16000 ₪
צינור
-
צינור
פעיל
100Mbps
1300nm
Ethernet
3.3V, 5V
SC
חור מעבר
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
1,026
קיים במלאי
1 : 216.43000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
10.3Gbps
850nm
Ethernet
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
AFBR-710DMZ
AFBR-710DMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
51
קיים במלאי
1 : 222.73000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
-
-
-
-
-
-
AFBR-710ISMZ
AFBR-710ISMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
149
קיים במלאי
1 : 225.51000 ₪
מגש
-
מגש
אפשרות אחרונה לרכישה
-
-
-
-
-
-
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
271
קיים במלאי
1 : 227.39000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
2.125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3.6V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Coherent
1,675
קיים במלאי
1 : 228.21000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
1.25Gbps
1310nm
Ethernet, ערוץ סיבים
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
594
קיים במלאי
1 : 234.51000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
10.5Gbps
850nm
Ethernet, ערוץ סיבים
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Coherent
105
קיים במלאי
1 : 234.51000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
155Mbps
1310nm
Ethernet
3.1V ~ 3.5V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
72
קיים במלאי
1 : 234.51000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
2.125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3.6V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1,303
קיים במלאי
1 : 235.20000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
14.025Gbps
850nm
קווי Fibre Channel
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
3,090
קיים במלאי
1 : 237.74000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
10.5Gbps
850nm
Ethernet, ערוץ סיבים
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
684
קיים במלאי
1 : 248.70000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
2.125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3.6V
דופלקס LC
חור מעבר
84
קיים במלאי
1 : 253.40000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
125MBd
1310nm
Ethernet
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
939
קיים במלאי
1 : 262.93000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
3.7Gbps
850nm
אלחוטי
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTLF8528P3BNV
FTLF8528P3BNV
TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Coherent
305
קיים במלאי
1 : 262.93000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
8.5Gbs
850nm
Ethernet
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
346
קיים במלאי
1 : 270.01000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
10.5Gbs
850nm
Ethernet, ערוץ סיבים
3.14V ~ 3.46V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
FTLF1217P2BTL
FTLF1217P2BTL
TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Coherent
136
קיים במלאי
1 : 270.01000 ₪
מגש
-
מגש
פעיל
200Mbps
1310nm
Ethernet
3V ~ 3.6V
דופלקס LC
תקיע, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Coherent
375
קיים במלאי
1 : 271.28000 ₪
בתפזורת
-
בתפזורת
פעיל
10Gbps
1310nm
Ethernet, ערוץ סיבים
3.3V
דופלקס LC
תקיע, SFP+
הצגת
מתוך 3,512

מודולי מקמ"שים עבור סיבים אופטיים


מודולי משדר סיבים אופטיים הם בתים אדפטיביים לכבלים לסיבים אופטיים המכילים מקור אור עבור שידור נתונים באמצעות כבל סיבים אופטיים וכן פוטו-דיודה עבור קליטת נתוני סיבים אופטיים. אפשרויות ההרכבה כוללות CXP, QSFP, SFF, SFP ו- XFP תקיעים, הרכבה משטחית או חור-עובר, CFP, 1x9 SC ופאנל. קצב הנתונים, אורך הגל, היישום וסוג המחבר הם בין פרמטרי הבחירה העיקריים.