מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏מכללי כבלים‏‎ < ‎‏כבלי סיב אופטי

תוצאות: 31,454
31,454 נותרו
יצרן
נקה
סדרה
נקה
סטטוס החלק
נקה
מחבר ראשון
נקה
מחבר שני
נקה
קוטר כבל
נקה
סוג כבל
נקה
מאפיינים
נקה
סוג סיב
נקה
אורך - כולל
נקה
סוג
נקה
ערכים נקובים
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-: ?
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
31,454 נותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/1,259
|< < 1 2 3 4 5 >|
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
סדרה סטטוס החלק מחבר ראשון מחבר שני קוטר כבל סוג כבל מאפיינים סוג סיב אורך - כולל סוג ערכים נקובים
   
&rlm;&lrm;HFBR-RNS001Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited ‏‎516-2090-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 1M‎‏ 1,286 - מיידית זמין: 1,286 21.78000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎3.3'‎‏ (1.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS005Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited ‏‎516-2091-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 5M‎‏ 1,177 - מיידית זמין: 1,177 36.90000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎16.4'‎‏ (5.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N820-01M Datasheet&lrm;&rlm; N820-01M - Tripp Lite ‏‎TL841-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 335 - מיידית זמין: 335 77.23000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
דל עשן ‏‎50/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;N820-03M Datasheet&lrm;&rlm; N820-03M - Tripp Lite ‏‎TL843-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 251 - מיידית זמין: 251 81.02000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
דל עשן ‏‎50/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10459-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 282 - מיידית זמין: 282 83.08000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N820-02M Datasheet&lrm;&rlm; N820-02M - Tripp Lite ‏‎TL842-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 279 - מיידית זמין: 279 84.41000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
דל עשן ‏‎50/125‎‏ ‎6.6'‎‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-03 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-03 - Assmann WSW Components ‏‎AE10461-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 322 - מיידית זמין: 322 85.14000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N370-01M Datasheet&lrm;&rlm; N370-01M - Tripp Lite ‏‎TL835-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 588 - מיידית זמין: 588 93.44000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי עולה, כבל פציל ‏‎8.3/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') חד-אופני, דופלקס ‏‎FDDI, OFNR‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-15 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-15 - Assmann WSW Components ‏‎AE10465-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M‎‏ 659 - מיידית זמין: 659 139.82000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎49.2'‎‏ (15.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1062831005 Datasheet&lrm;&rlm; 1062831005 - Molex, LLC ‏‎WM8682-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M‎‏ 33 - מיידית זמין: 33 418.71000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל ‏‎MTP‎‏ ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
בדרוג מתאים למרחבי Plenum ‏‎50/125‎‏ ‎16.4'‎‏ (5.0 מ') רב-אופני, דופלקס ‏‎OFNP‎‏
&rlm;&lrm;1062831010 Datasheet&lrm;&rlm; 1062831010 - Molex, LLC ‏‎WM12876-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTC CBL MTP-MTP DUPLX 10M‎‏ 36 - מיידית זמין: 36 507.71000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל ‏‎MTP‎‏ ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎50/125‎‏ ‎32.8'‎‏ (10.0 מ') רב-אופני, דופלקס ‏‎OFNP‎‏
&rlm;&lrm;1062835101 Datasheet&lrm;&rlm; 1062835101 - Molex, LLC ‏‎WM8760-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 1M‎‏ 32 - מיידית זמין: 32 857.58000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל דופלקס LC(4) ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
בדרוג מתאים למרחבי Plenum ‏‎50/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1062835003 Datasheet&lrm;&rlm; 1062835003 - Molex, LLC ‏‎WM8683-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 5M‎‏ 47 - מיידית זמין: 47 1,083.55000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל דופלקס LC(4) ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
בדרוג מתאים למרחבי Plenum ‏‎50/125‎‏ ‎16.4'‎‏ (5.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1062835102 Datasheet&lrm;&rlm; 1062835102 - Molex, LLC ‏‎WM14940-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M‎‏ 28 - מיידית זמין: 28 1,037.73000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל דופלקס LC(4) ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
בדרוג מתאים למרחבי Plenum ‏‎50/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RLS001Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited ‏‎516-2088-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 1M‎‏ 676 - מיידית זמין: 676 21.78000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎3.3'‎‏ (1.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS002Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited ‏‎516-3128-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M‎‏ 737 - מיידית זמין: 737 26.90000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל ‏‎SC‎‏ ‏‎SC‎‏ ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎6.6'‎‏ (2.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;A102-02M Datasheet&lrm;&rlm; A102-02M - Tripp Lite ‏‎TL394-ND‎‏ ‏‎TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M‎‏ 9,663 - מיידית זמין: 9,663 27.34000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל תקע Toslink תקע Toslink
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎6.6'‎‏ (2.0 מ')
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10427-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M‎‏ 256 - מיידית זמין: 256 54.73000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited ‏‎516-2092-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 10M‎‏ 535 - מיידית זמין: 535 55.45000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎32.8'‎‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RLS010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited ‏‎516-3042-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M‎‏ 241 - מיידית זמין: 241 55.45000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל ‏‎LC‎‏ ‏‎LC‎‏ ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
‎32.8'‎‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2622-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2622-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10439-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 1M‎‏ 104 - מיידית זמין: 104 61.18000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס SC דופלקס SC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-03 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-03 - Assmann WSW Components ‏‎AE10429-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 3M‎‏ 142 - מיידית זמין: 142 64.41000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-05 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-05 - Assmann WSW Components ‏‎AE10430-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M‎‏ 167 - מיידית זמין: 167 70.74000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎16.4'‎‏ (5.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N320-02M Datasheet&lrm;&rlm; N320-02M - Tripp Lite ‏‎TL828-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 114 - מיידית זמין: 114 76.30000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי עולה, כבל פציל ‏‎62.5/125‎‏ ‎6.6'‎‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס ‏‎FDDI, OFNR‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-02 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-02 - Assmann WSW Components ‏‎AE10460-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 182 - מיידית זמין: 182 79.01000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎6.6'‎‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
תוצאות לעמוד
דף 1/1,259
|< < 1 2 3 4 5 >|

14:17:17 11/20/2018