מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏מכללי כבלים‏‎ < ‎‏כבלי סיב אופטי

תוצאות: 52,545
52,545 נותרו
אפשרויות סינון:
יצרן
נקה
סדרה
נקה
סטטוס החלק
נקה
מחבר ראשון
נקה
מחבר שני
נקה
קוטר כבל
נקה
סוג כבל
נקה
מאפיינים
נקה
סוג סיב
נקה
אורך - כולל
נקה
סוג
נקה
ערכים נקובים
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-: ?
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
52,545 נותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/2,102
|< < 1 2 3 4 5 >|
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
סדרה סטטוס החלק מחבר ראשון מחבר שני קוטר כבל סוג כבל מאפיינים סוג סיב אורך - כולל סוג ערכים נקובים
   
&rlm;&lrm;HFBR-RNS001Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited ‏‎516-2090-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 1M‎‏ 1,055 - מיידית זמין: 1,055 21.31000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎3.3'‎‏ (1.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS005Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited ‏‎516-2091-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 5M‎‏ 797 - מיידית זמין: 797 36.10000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎16.4'‎‏ (5.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N820-02M Datasheet&lrm;&rlm; N820-02M - Tripp Lite ‏‎TL842-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 302 - מיידית זמין: 302 74.62000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי דל עשן, כבל פציל ‏‎50/125‎‏ ‎6.6'‎‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10459-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 654 - מיידית זמין: 654 81.28000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N370-01M Datasheet&lrm;&rlm; N370-01M - Tripp Lite ‏‎TL835-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 512 - מיידית זמין: 512 91.42000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי עולה, כבל פציל ‏‎8.3/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') חד-אופני, דופלקס ‏‎FDDI, OFNR‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-15 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-15 - Assmann WSW Components ‏‎AE10465-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M‎‏ 444 - מיידית זמין: 444 136.80000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎49.2'‎‏ (15.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1062831001 Datasheet&lrm;&rlm; 1062831001 - Molex ‏‎WM9114-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M‎‏ 386 - מיידית זמין: 386 349.12000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל ‏‎MTP‎‏ ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎50/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס ‏‎OFNP‎‏
&rlm;&lrm;1062831010 Datasheet&lrm;&rlm; 1062831010 - Molex ‏‎WM12876-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTC CBL MTP-MTP DUPLX 10M‎‏ 45 - מיידית זמין: 45 500.17000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎106283‎‏ פעיל ‏‎MTP‎‏ ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎50/125‎‏ ‎32.8'‎‏ (10.0 מ') רב-אופני, דופלקס ‏‎OFNP‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RLS001Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited ‏‎516-2088-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 1M‎‏ 836 - מיידית זמין: 836 21.31000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎3.3'‎‏ (1.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS002Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited ‏‎516-3128-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M‎‏ 503 - מיידית זמין: 503 26.32000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל ‏‎SC‎‏ ‏‎SC‎‏ ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎6.6'‎‏ (2.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;A102-02M Datasheet&lrm;&rlm; A102-02M - Tripp Lite ‏‎TL394-ND‎‏ ‏‎TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M‎‏ 9,619 - מיידית זמין: 9,619 30.03000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל תקע Toslink תקע Toslink
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎6.6'‎‏ (2.0 מ')
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10427-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M‎‏ 189 - מיידית זמין: 189 53.54000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited ‏‎516-2092-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 10M‎‏ 319 - מיידית זמין: 319 54.25000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
‎32.8'‎‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RLS010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited ‏‎516-3042-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M‎‏ 173 - מיידית זמין: 173 54.25000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל ‏‎LC‎‏ ‏‎LC‎‏ ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
‎32.8'‎‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;LCLC-SDTP010 Datasheet&lrm;&rlm; LCLC-SDTP010 - Bel Inc. ‏‎1847-1142-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 133 - מיידית זמין: 133 57.14000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.08"‎‏ (2.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') חד-אופני, דופלקס, OS2
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-03 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-03 - Assmann WSW Components ‏‎AE10429-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 3M‎‏ 143 - מיידית זמין: 143 63.01000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-05 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-05 - Assmann WSW Components ‏‎AE10430-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M‎‏ 113 - מיידית זמין: 113 69.21000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎16.4'‎‏ (5.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2631-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2631-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10445-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M‎‏ 119 - מיידית זמין: 119 70.79000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N320-02M Datasheet&lrm;&rlm; N320-02M - Tripp Lite ‏‎TL828-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 119 - מיידית זמין: 119 74.02000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי עולה, כבל פציל ‏‎62.5/125‎‏ ‎6.6'‎‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס ‏‎FDDI, OFNR‎‏
&rlm;&lrm;N820-01M Datasheet&lrm;&rlm; N820-01M - Tripp Lite ‏‎TL841-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 356 - מיידית זמין: 356 77.65000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי דל עשן, כבל פציל ‏‎50/125‎‏ ‎3.3'‎‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;N820-03M Datasheet&lrm;&rlm; N820-03M - Tripp Lite ‏‎TL843-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 232 - מיידית זמין: 232 80.49000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי דל עשן, כבל פציל ‏‎50/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-03 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-03 - Assmann WSW Components ‏‎AE10461-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 570 - מיידית זמין: 570 83.30000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎Digitus®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RSD005Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited ‏‎516-3129-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 5M‎‏ 132 - מיידית זמין: 132 89.73000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.04"‎‏ (1.0 מ"מ) אזיקון זוגי כבל פציל
‏‎-‎‏
‎16.4'‎‏ (5.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RTD010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited ‏‎516-2778-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M‎‏ 187 - מיידית זמין: 187 91.27000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
‎32.8'‎‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RMD010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited ‏‎516-2541-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M‎‏ 184 - מיידית זמין: 184 91.27000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎HFBR‎‏ פעיל דופלקס SC דופלקס SC ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
‎32.8'‎‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
תוצאות לעמוד
דף 1/2,102
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:29:56 4/25/2019