ILS | USD

מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏מכללי כבלים‏‎ < ‎‏כבלי סיב אופטי

תוצאות: 2,300
2,300 מוצרים דומים נותרו
אפשרויות סינון:
יצרן
נקה
סדרה
נקה
סטטוס החלק
נקה
מחבר ראשון
נקה
מחבר שני
נקה
קוטר כבל
נקה
סוג כבל
נקה
מאפיינים
נקה
סוג סיב
נקה
אורך - כולל
נקה
סוג
נקה
ערכים נקובים
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-:
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
2,300 מוצרים דומים נותרו

יצרן
תוצאות לעמוד
דף 1/92
|< < 1 2 3 4 5 >|
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
מחיר יחידה
ILS
כמות מזערית סדרה סטטוס החלק מחבר ראשון מחבר שני קוטר כבל סוג כבל מאפיינים סוג סיב אורך - כולל סוג ערכים נקובים
   
&rlm;&lrm;2061980-2 Datasheet&lrm;&rlm; 2061980-2 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124370-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 564.34000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ 6.6'‏ (2.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;9-2061980-9 Datasheet&lrm;&rlm; 9-2061980-9 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124375-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 99M‎‏ 12 - מיידית זמין: 12 1,253.16000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ ‎324.8'‎‏ (99.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;2061980-1 Datasheet&lrm;&rlm; 2061980-1 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124369-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 20 - מיידית זמין: 20 556.88000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ 3.3'‏ (1.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;2061980-3 Datasheet&lrm;&rlm; 2061980-3 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124371-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 4 - מיידית זמין: 4 571.77000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;2061980-5 Datasheet&lrm;&rlm; 2061980-5 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124372-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M‎‏ 12 - מיידית זמין: 12 587.12000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ 16.4'‏ (5.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;2-2061980-0 Datasheet&lrm;&rlm; 2-2061980-0 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124374-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 20M‎‏ 2 - מיידית זמין: 2 587.31000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ 65.6'‏ (20.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1-2061980-0 Datasheet&lrm;&rlm; 1-2061980-0 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124373-ND‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 10M‎‏ 10 - מיידית זמין: 10 624.87000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל דופלקס LC Mini LC דופלקס ‎0.19"‎‏ (4.8 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎9/125‎‏ 32.8'‏ (10.0 מ') חד-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
-
Photo Not Available ‏‎A144250-ND‎‏ ‏‎CA FO, 2FIB B/O 62.5/125 LC ODVA‎‏ 10 - מיידית זמין: 10 357.72000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;1-1920985-0 Datasheet&lrm;&rlm; 1-1920985-0 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A127815-ND‎‏ ‏‎FOMM62.5 LEAD LC/DPX ODVA - SC/D‎‏ 5 - מיידית זמין: 5 421.71000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2064140-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A144268-ND‎‏ ‏‎CA ODC 2F PL-LC SIM SM‎‏ 3 - מיידית זמין: 3 444.29000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2061432-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A128395-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD 4.8MM FULLAXS LC-LC/DP‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 591.28000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2-2064140-0 Datasheet&lrm;&rlm; 2-2064140-0 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A128559-ND‎‏ ‏‎FOSM ODC LEAD 5.5 2PLUG-LC/PC‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 645.49000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2-2064140-2 Datasheet&lrm;&rlm; 2-2064140-2 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A128560-ND‎‏ ‏‎FOSM ODC LEAD 5.5 2PLUG-LC/PC‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 678.00000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2061432-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A128396-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD 4.8MM FULLAXS LC-LC/DP‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 680.31000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2-2064140-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A144910-ND‎‏ ‏‎FOSM ODC LEAD 5.5 2PLUG-LC/PC‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 694.24000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2064915-8 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A144269-ND‎‏ ‏‎C/A,F/O,2F I/O MM50 OM3,SCLC DPX‎‏ 5 - מיידית זמין: 5 737.87000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2-2064140-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A128561-ND‎‏ ‏‎FOSM ODC LEAD 5.5 2PLUG-LC/PC‎‏ 6 - מיידית זמין: 6 743.07000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;4-2061348-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A128806-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 4‎‏ 2 - מיידית זמין: 2 866.31000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;5-2061348-0 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A144345-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 5‎‏ 2 - מיידית זמין: 2 935.30000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2-2064915-5 Datasheet&lrm;&rlm; 2-2064915-5 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A128562-ND‎‏ ‏‎C/A,F/O,2F I/O MM50 OM3,SCLC DPX‎‏ 3 - מיידית זמין: 3 1,417.45000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;9-1920985-9 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A144457-ND‎‏ ‏‎FOMM62.5 LEAD LC/DPX ODVA - SC/D‎‏ 2 - מיידית זמין: 2 1,736.27000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;8-2061348-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A129077-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 1‎‏ 2 - מיידית זמין: 2 2,729.71000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;2-2061348-0 Datasheet&lrm;&rlm; 2-2061348-0 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A128558-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 2‎‏ 1 - מיידית זמין: 1 590.70000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;8-2061348-0 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A129076-ND‎‏ ‏‎FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 8‎‏ 1 - מיידית זמין: 1 1,349.39000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
&rlm;&lrm;8-2064915-0 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎A129078-ND‎‏ ‏‎C/A,F/O,2F I/O MM50 OM3,SCLC D‎‏ 1 - מיידית זמין: 1 6,635.74000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎*‎‏
פעיל
-
-
-
-
-
-
-
-
-
תוצאות לעמוד
דף 1/92
|< < 1 2 3 4 5 >|

06:41:30 9/21/2019