ILS | USD

מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏מכללי כבלים‏‎ < ‎‏כבלי סיב אופטי

תוצאות: 52,437
52,437 נותרו
אפשרויות סינון:
יצרן
נקה
סדרה
נקה
סטטוס החלק
נקה
מחבר ראשון
נקה
מחבר שני
נקה
קוטר כבל
נקה
סוג כבל
נקה
מאפיינים
נקה
סוג סיב
נקה
אורך - כולל
נקה
סוג
נקה
ערכים נקובים
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-:
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
52,437 נותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/2,098
|< < 1 2 3 4 5 >|
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
מחיר יחידה
ILS
כמות מזערית אריזה סדרה סטטוס החלק מחבר ראשון מחבר שני קוטר כבל סוג כבל מאפיינים סוג סיב אורך - כולל סוג ערכים נקובים
   
&rlm;&lrm;HFBR-RNS001Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited ‏‎516-2090-ND‎‏ ‏‎HFBR-RNS001Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 1M‎‏ 1,198 - מיידית זמין: 1,198 20.37000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
3.3'‏ (1.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RLS001Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited ‏‎516-2088-ND‎‏ ‏‎HFBR-RLS001Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 1M‎‏ 540 - מיידית זמין: 540 20.37000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
3.3'‏ (1.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RNS005Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited ‏‎516-2091-ND‎‏ ‏‎HFBR-RNS005Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 5M‎‏ 998 - מיידית זמין: 998 34.51000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ מנחת
‏‎-‎‏
16.4'‏ (5.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N820-02M Datasheet&lrm;&rlm; N820-02M - Tripp Lite ‏‎TL842-ND‎‏ ‏‎N820-02M‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 137 - מיידית
5,890 - מלאי מפעל
זמין: 137
70.60000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי דל עשן, כבל פציל ‏‎50/125‎‏ 6.6'‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10459-ND‎‏ ‏‎DK-2633-01‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 317 - מיידית זמין: 317 77.69000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎DIGITUS®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ 3.3'‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-15 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-15 - Assmann WSW Components ‏‎AE10465-ND‎‏ ‏‎DK-2633-15‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M‎‏ 289 - מיידית זמין: 289 130.75000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎DIGITUS®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ 49.2'‏ (15.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1062831001 Datasheet&lrm;&rlm; 1062831001 - Molex ‏‎WM9114-ND‎‏ ‏‎1062831001‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M‎‏ 168 - מיידית זמין: 168 333.69000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎106283‎‏ פעיל סוג MTP, A סוג MTP, A ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎Plenum‎‏ ‏‎50/125‎‏ 3.3'‏ (1.0 מ') רב-אופני, OM3 ‏‎OFNP‎‏
&rlm;&lrm;1062835102 Datasheet&lrm;&rlm; 1062835102 - Molex ‏‎WM14940-ND‎‏ ‏‎1062835102‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M‎‏ 43 - מיידית זמין: 43 970.42000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎106283‎‏ פעיל דופלקס LC(4) ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎Plenum‎‏ ‏‎50/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;A102-02M Datasheet&lrm;&rlm; A102-02M - Tripp Lite ‏‎TL394-ND‎‏ ‏‎A102-02M‎‏ ‏‎TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M‎‏ 9,434 - מיידית
14,480 - מלאי מפעל
זמין: 9,434
28.44000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל תקע Toslink תקע Toslink
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
6.6'‏ (2.0 מ')
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-01 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-01 - Assmann WSW Components ‏‎AE10427-ND‎‏ ‏‎DK-2611-01‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M‎‏ 136 - מיידית זמין: 136 51.18000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎DIGITUS®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ 3.3'‏ (1.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RLS010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited ‏‎516-3042-ND‎‏ ‏‎HFBR-RLS010Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M‎‏ 355 - מיידית זמין: 355 51.86000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל ‏‎LC‎‏ ‏‎LC‎‏ ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
32.8'‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;DK-2611-05 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2611-05 - Assmann WSW Components ‏‎AE10430-ND‎‏ ‏‎DK-2611-05‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M‎‏ 105 - מיידית זמין: 105 66.15000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎DIGITUS®‎‏ פעיל ‏‎ST (2)‎‎‏ ‏‎ST (2)‎‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ 16.4'‏ (5.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N820-03M Datasheet&lrm;&rlm; N820-03M - Tripp Lite ‏‎TL843-ND‎‏ ‏‎N820-03M‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 114 - מיידית
11,480 - מלאי מפעל
זמין: 114
76.18000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי דל עשן, כבל פציל ‏‎50/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס, OM3 ‏‎LSZH‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-03 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-03 - Assmann WSW Components ‏‎AE10461-ND‎‏ ‏‎DK-2633-03‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M‎‏ 1,261 - מיידית זמין: 1,261 79.61000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎DIGITUS®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ ‎9.8'‎‏ (3.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RSD005Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited ‏‎516-3129-ND‎‏ ‏‎HFBR-RSD005Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL POF 5M‎‏ 205 - מיידית זמין: 205 85.76000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‎0.04"‎‏ (1.0 מ"מ) אזיקון זוגי כבל פציל
‏‎-‎‏
16.4'‏ (5.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;N370-01M Datasheet&lrm;&rlm; N370-01M - Tripp Lite ‏‎TL835-ND‎‏ ‏‎N370-01M‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 415 - מיידית
4,200 - מלאי מפעל
זמין: 415
86.52000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
אזיקון זוגי עולה, כבל פציל ‏‎8.3/125‎‏ 3.3'‏ (1.0 מ') חד-אופני, דופלקס ‏‎FDDI, OFNR‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RTD010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited ‏‎516-2778-ND‎‏ ‏‎HFBR-RTD010Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M‎‏ 149 - מיידית זמין: 149 87.23000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
32.8'‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1062672031 Datasheet&lrm;&rlm; 1062672031 - Molex ‏‎WM9088-ND‎‏ ‏‎1062672031‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL MTP-VERSA 500MM‎‏ 49 - מיידית זמין: 49 512.61000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎VersaBeam 106267‎‏ פעיל סוג MTP, A מכלל VersaBeam‏ (2) ‎0.07"‎‏ (1.8 מ"מ) כבל סיב אופטי
‏‎-‎‏
‏‎50/125‎‏ ‎1.64'‎‏ (500 מ"מ‎) רב-אופני, סימפלקס ‏‎OFNG-LS‎‏
&rlm;&lrm;DK-2633-02 Datasheet&lrm;&rlm; DK-2633-02 - Assmann WSW Components ‏‎AE10460-ND‎‏ ‏‎DK-2633-02‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M‎‏ 113 - מיידית זמין: 113 73.88000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎DIGITUS®‎‏ פעיל דופלקס LC דופלקס LC ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ) סיב אופטי עם חוצץ
‏‎-‎‏
‏‎62.5/125‎‏ 6.6'‏ (2.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;HFBR-RMD010Z Datasheet&lrm;&rlm; HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited ‏‎516-2541-ND‎‏ ‏‎HFBR-RMD010Z‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M‎‏ 137 - מיידית זמין: 137 87.23000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎HFBR‎‏ פעיל דופלקס SC דופלקס SC ‎0.09"‎‏ (2.2 מ"מ) אזיקון זוגי מנחת, כבל פציל
‏‎-‎‏
32.8'‏ (10.0 מ') ‏‎‎POF‎‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;17-300320-01 Datasheet&lrm;&rlm; 17-300320-01 - Conec ‏‎626-1689-ND‎‏ ‏‎17-300320-01‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M‎‏ 30 - מיידית זמין: 30 470.07000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל דופלקס LC דופלקס LC
‏‎-‎‏
סיב אופטי עם חוצץ ‏‎IP67‎‏
‏‎-‎‏
3.3'‏ (1.0 מ') חד-אופני, דופלקס ‏‎OFNR‎‏
&rlm;&lrm;1062835003 Datasheet&lrm;&rlm; 1062835003 - Molex ‏‎WM8683-ND‎‏ ‏‎1062835003‎‏ ‏‎FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 5M‎‏ 42 - מיידית זמין: 42 1,013.26000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎106283‎‏ פעיל דופלקס LC(4) ‏‎MTP‎‏ ‎0.12"‎‏ (3.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎Plenum‎‏ ‏‎50/125‎‏ 16.4'‏ (5.0 מ') רב-אופני, דופלקס
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;106-1042-BL-00150-5 Datasheet&lrm;&rlm; 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech ‏‎1175-1887-ND‎‏ ‏‎106-1042-BL-00150-5‎‏ ‏‎TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M‎‏ 190 - מיידית זמין: 190 33.83000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל תקע Toslink תקע Toslink ‎0.20"‎‏ (5.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
4.9'‏ (1.5 מ')
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;106-1042-BL-00150 Datasheet&lrm;&rlm; 106-1042-BL-00150 - CNC Tech ‏‎1175-1881-ND‎‏ ‏‎106-1042-BL-00150‎‏ ‏‎TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M‎‏ 160 - מיידית זמין: 160 33.83000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל תקע Toslink תקע Toslink ‎0.16"‎‏ (4.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
4.9'‏ (1.5 מ')
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;106-1242-BL-00150 Datasheet&lrm;&rlm; 106-1242-BL-00150 - CNC Tech ‏‎1175-1884-ND‎‏ ‏‎106-1242-BL-00150‎‏ ‏‎TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M‎‏ 141 - מיידית זמין: 141 33.83000 ₪ 1 מינימום: 1
-
‏‎-‎‏
פעיל תקע Toslink תקע Toslink, זווית ישרה ‎0.16"‎‏ (4.0 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
4.9'‏ (1.5 מ')
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
תוצאות לעמוד
דף 1/2,098
|< < 1 2 3 4 5 >|

05:45:58 1/26/2020