ILS | USD

מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏מחברים, רכיבי חברור‏‎ < ‎‏מחברי סיבים אופטיים - אביזרים

תוצאות: 85
85 נותרו
אפשרויות סינון:
יצרן
נקה
סדרה
נקה
סטטוס החלק
נקה
סוג אבזר
נקה
לשימוש עם / מוצרים קשורים
נקה
מפרט
נקה
חומר
נקה
צבע
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-: ?
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
85 נותרו

יצרן
תוצאות לעמוד
דף 1/4
|< < 1 2 3 4 >|
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
סדרה סטטוס החלק סוג אבזר לשימוש עם / מוצרים קשורים מפרט חומר צבע
   
&rlm;&lrm;2061953-2 Datasheet&lrm;&rlm; 2061953-2 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124368-ND‎‏ ‏‎FULLAXS MINI BULKHEAD CAP‎‏ 230 - מיידית זמין: 230 47.29000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל כיפה (כיסוי) מצמדים לוח חיבורים (Bulkhead)
‏‎-‎‏
שחור
&rlm;&lrm;228046-1 Datasheet&lrm;&rlm; 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A20131-ND‎‏ ‏‎RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP‎‏ 15,971 - מיידית זמין: 15,971 1.89000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎OPTIMATE‎‏ פעיל מהדק מרתק מחברי OPTIMATE DNP
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;2061926-1 Datasheet&lrm;&rlm; 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124366-ND‎‏ ‏‎FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K‎‏ 32 - מיידית זמין: 32 375.92000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל מצמד מסגרות הרכבת פאנל בלוטת כבל (Cable Glands), אטם, ישרה, אורך "19.69‏ (500 מ"מ)
‏‎-‎‏
שחור
&rlm;&lrm;2061973-1 Datasheet&lrm;&rlm; 2061973-1 - TE Connectivity AMP Connectors ‏‎A124365-ND‎‏ ‏‎FULLPROOF140 MINI FIELD INSTALL‎‏ 12 - מיידית זמין: 12 251.22000 ₪ 1 מינימום: 1 ‏‎FullAXS Mini‎‏ פעיל מצמד מסגרות הרכבת פאנל בלוטת כבל (Cable Glands), אטם
‏‎-‎‏
שחור
&rlm;&lrm;1515739-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1515739-1-ND‎‏ ‏‎INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN‎‏ 20 - מיידית זמין: 20 1,341.04000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
‏‎Pro Beam Jr‎‏ פעיל מכלל תחיבים מחברי Pro Beam Jr דו-ערוצי, אורך גל 1310nm
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1-6457493-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1-6457493-4-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 13 ‏ שבועות
0.36938 ₪ 5,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 5,000
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך1.33‎" ‎‏ (33.76 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) לבן
&rlm;&lrm;501971-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎501971-4-ND‎‏ ‏‎CRIMP EYELET FOR FC/SC/ST CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 14 ‏ שבועות
0.41555 ₪ 1,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1,000
‏‎-‎‏
פעיל עינית לחיצה מחברי FC‏, SC ו-ST קוטר כבל 0.13‎"‎‏ (3.20 מ"מ) נחושת
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;502179-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎502179-3-ND‎‏ ‏‎BUILD UP TUBE FOR ST CONNECTORS‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 9 ‏ שבועות
0.46360 ₪ 100
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 100
‏‎-‎‏
פעיל שרוול build-up מחברי ST קוטר כבל ‎0.04‎"‎ ‏(1.09 מ"מ)
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
-
Photo Not Available ‏‎504973-3-ND‎‏ ‏‎SC/FC,3MM CRIMP EYE BELLCORE‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
0.83226 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל עינית לחיצה מחברי FC ו-SC
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;1918918-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1918918-1-ND‎‏ ‏‎HEAT SHRINK TUBING ASSY W‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 13 ‏ שבועות
1.18216 ₪ 7,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 7,000
‏‎-‎‏
פעיל עינית לחיצה, שרוול כיווץ
‏‎-‎‏
ישר, אורך 1.01‎"‎ ‏(25.58 מ"מ) סגסוגת אלומיניום, פולי-אולפין (PO) לבן
&rlm;&lrm;6588612-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6588612-6-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/LC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
1.33900 ₪ 5,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 5,000
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC‏, LC ו-SC ישר, אורך0.40‎" ‎‏ (10.25 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) לבן
&rlm;&lrm;6588612-7 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6588612-7-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/LC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1.33900 ₪ 5,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 5,000
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC‏, LC ו-SC ישר, אורך0.40‎" ‎‏ (10.25 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) אפור
&rlm;&lrm;6457493-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6457493-5-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1.39672 ₪ 1,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1,000
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך1.33‎" ‎‏ (33.76 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) צהוב
&rlm;&lrm;501047-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎501047-1-ND‎‏ ‏‎SLEEVE ALIGNMENT FULL FSMA-II‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 18 ‏ שבועות
1.42880 ₪ 1,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1,000
‏‎-‎‏
פעיל טבעת יישור מחברי OPTIMATE FSMA ישר, אורך 0.235‎"‎ ‏(5.97 מ"מ) אצטל
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;6588612-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6588612-4-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/LC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 9 ‏ שבועות
1.52369 ₪ 1,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1,000
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC‏, LC ו-SC ישר, אורך0.40‎" ‎‏ (10.25 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) אדום
&rlm;&lrm;6457493-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6457493-4-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 16 ‏ שבועות
1.53908 ₪ 1,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1,000
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך1.33‎" ‎‏ (33.76 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) אדום
&rlm;&lrm;6374150-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎6374150-3-ND‎‏ ‏‎EYELET SHRINK TUBE ASSY LC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
1.60064 ₪ 1,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1,000
‏‎-‎‏
פעיל עינית לחיצה, שרוול כיווץ מחברי LC ישר, אורך1.93‎" ‎‏ (49.00 מ"מ)
‏‎-‎‏
כחול
&rlm;&lrm;5503971-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎5503971-6-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 13 ‏ שבועות
1.61796 ₪ 2,500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 2,500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך 1.16‎"‎ ‏(29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) כחול
&rlm;&lrm;501350-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎501350-2-ND‎‏ ‏‎BULLET FSMA-I/FSMA-II BP‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
1.62065 ₪ 4,000
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 4,000
‏‎-‎‏
פעיל
‏‎-‎‏
מחברי OPTIMATE FSD ישר, אורך 0.625‎"‎ ‏(15.88 מ"מ) תרמו-פלסטי
‏‎-‎‏
&rlm;&lrm;2-5503971-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎2-5503971-2-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 6 ‏ שבועות
1.80072 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך1.61‎" ‎‏ (29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) צהוב
&rlm;&lrm;2-5503971-9 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎2-5503971-9-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1.80072 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך1.61‎" ‎‏ (29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) אפרפר-צהוב
&rlm;&lrm;5503971-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎5503971-5-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 13 ‏ שבועות
2.00850 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך 1.16‎"‎ ‏(29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) אפרפר-צהוב
&rlm;&lrm;5503971-8 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎5503971-8-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 16 ‏ שבועות
2.00850 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך 1.16‎"‎ ‏(29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) צהוב
&rlm;&lrm;5503971-9 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎5503971-9-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
2.00850 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך 1.16‎"‎ ‏(29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) צהוב
&rlm;&lrm;1-5503971-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1-5503971-4-ND‎‏ ‏‎STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
2.00850 ₪ 500
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 500
‏‎-‎‏
פעיל מעצור מתיחה (Strain Relief) מחברי FC ו-SC ישר, אורך1.61‎" ‎‏ (29.50 מ"מ) אלסטומר תרמו-פלסטי (TPE) אפרפר-צהוב
תוצאות לעמוד
דף 1/4
|< < 1 2 3 4 >|

07:14:38 9/18/2019