מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏ערכות‏‎ < ‎‏מכללי כבלים

תוצאות: 23
23 נותרו
אפשרויות סינון:
יצרן
נקה
אריזה
נקה
סדרה
נקה
סוג ערכה
נקה
ערכים
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-: ?
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
23 נותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/1
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
אריזה סדרה סטטוס החלק סוג ערכה ערכים
   
&rlm;&lrm;6534 Datasheet&lrm;&rlm; 6534 - Pomona Electronics ‏‎501-1813-ND‎‏ ‏‎KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS‎‏ 13 - מיידית זמין: 13 493.19000 ₪ 1 מינימום: 1
‏‎-‎‏
‏‎2249-C‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 7 יח' ב-7 אורכים שונים, 1 רגל ~ 10 רגל
&rlm;&lrm;1828869-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828869-1-ND‎‏
‏‎CABLE LC SM TEST KIT LC/SC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,405.38000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 10 יח' - 2 יח' LC ל-LC‏, 2 יח' LC ל-SC‏, 6 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828869-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828869-2-ND‎‏
‏‎CABLE LC SM TEST KIT LC/ST‎‏ 0 זמין: 0 1,405.38000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 10 יח' - 2 יח' LC ל-LC‏, 6 יח' LC ל-ST‏, 6 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828869-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828869-3-ND‎‏
‏‎CABLE LC SM TEST KIT LC/LC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
1,405.38000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 10 יח' - 4 יח' LC ל-LC‏, 6 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828867-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828867-2-ND‎‏
‏‎CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 8 ‏ שבועות
1,409.20000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 14 יח' - 2 יח' LC ל-LC‏, 2 יח' LC ל-ST‏, 2 יח' תותב ליבה (Mandrel)‏ 50/125, 8 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828868-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828868-1-ND‎‏
‏‎CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,409.20000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 14 יח' - 2 יח' LC ל-LC‏, 2 יח' LC ל-SC‏, 2 יח' תותב ליבה (Mandrel)‏ ‎62.5/125‏, 8 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828868-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828868-2-ND‎‏
‏‎CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,409.20000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 14 יח' - 2 יח' LC ל-LC‏, 2 יח' LC ל-ST‏, 2 יח' תותב ליבה (Mandrel)‏ ‎62.5/125‏, 8 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828868-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828868-3-ND‎‏
‏‎CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,409.20000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 14 יח' - 24 יח' LC ל-LC‏, 2 יח' תותב ליבה (Mandrel)‏ ‎62.5/125‏, 8 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;1828867-1 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1828867-1-ND‎‏
‏‎CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 9 ‏ שבועות
1,669.90000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎LC‎‏ פעיל ערכת בדיקה לסיבים אופטיים 14 יח' - 2 יח' LC ל-LC‏, 2 יח' LC ל-SC‏, 2 יח' תותב ליבה (Mandrel) ‏50/125, 8 יח' מהדקים
&rlm;&lrm;VA26-3.50M-3.50F-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-3.50M-3.50F-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 3.5 מ"מ ל- 3.5 מ"מ
&rlm;&lrm;VA26-NM-NM-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-NM-NM-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א N ל- N
&rlm;&lrm;VA26-PC7-PC7-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-PC7-PC7-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 7 TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 7.0 מ"מ ל- 7.0 מ"מ
&rlm;&lrm;VA26-TP-3.50-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-TP-3.50-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 3.5 מ"מ ל- 3.5 מ"מ
&rlm;&lrm;VA26-TP-N-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-TP-N-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 3.50/N TYPE TESTCABLES‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 3.5 מ"מ ל- N
&rlm;&lrm;VA26-TP-PC7-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-TP-PC7-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 3.50/7 TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 3.5 מ"מ ל- 7.0 מ"מ
&rlm;&lrm;VA26-TP-W-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA26-TP-W-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 3.50/SL TESTCABLESET V‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
11,653.37000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 3.5 מ"מ ל- SL
&rlm;&lrm;VA75A-NM-NM-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA75A-NM-NM-60-ND‎‏ ‏‎TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
12,128.64000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א N ל- N
&rlm;&lrm;VA40-TP-2.92-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA40-TP-2.92-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 2.92 TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
14,719.81000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 2.92 מ"מ ל- 2.92 מ"מ
&rlm;&lrm;VA40-TP-W-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA40-TP-W-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
14,719.81000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 2.92 מ"מ ל- SL
&rlm;&lrm;VA41-TP-2.92-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA41-TP-2.92-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 2.40/2.92 TESTCABLESET‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
15,002.17000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 2.4 מ"מ ל- 2.94 מ"מ
&rlm;&lrm;VA41-TP-W-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA41-TP-W-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
15,809.16000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 2.4 מ"מ ל- SL
&rlm;&lrm;VA50-TP-2.40-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA50-TP-2.40-60-ND‎‏ ‏‎PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
16,100.21000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 2.4 מ"מ ל- 2.4 מ"מ
&rlm;&lrm;VA70-TP-1.85-60 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎VA70-TP-1.85-60-ND‎‏ ‏‎1.85 KIT TESTCABLESET VA‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 12 ‏ שבועות
30,540.65000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק מסמכים ‏‎RPC‎‏ פעיל מוליכי בדיקה 2 יח' - 2 כ"א 1.85 מ"מ ל- 1.85 מ"מ
תוצאות לעמוד
דף 1/1

18:34:02 6/19/2019