מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏ערכות‏‎ < ‎‏ערכות סיבים אופטיים

תוצאות: 34
34 נותרו
אפשרויות סינון:
יצרן
נקה
אריזה
נקה
סדרה
נקה
סטטוס החלק
נקה
סוג ערכה
נקה
תכולת ערכה
נקה
יותר מסננים
פחות מסננים
מיון תוצאות לפי:
הצגת המחיר ב-: ?
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
34 נותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/2
|< < 1 2 >|
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
אריזה סדרה סטטוס החלק סוג ערכה תכולת ערכה
   
&rlm;&lrm;8700-PS/UPC Datasheet&lrm;&rlm; 8700-PS/UPC - 3M ‏‎8700-PS/UPC-ND‎‏ ‏‎CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
64.05667 ₪ 60
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 60
תיק נשיאה מפלסטיק ‏‎Crimplok™‎‏ פעיל סיומת מחברים וכלי
&rlm;&lrm;1060004100 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060004100-ND‎‏ ‏‎LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 4 ‏ שבועות
356.22000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ פעיל סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1060004300 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060004300-ND‎‏ ‏‎LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 5 ‏ שבועות
349.16000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ פעיל סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1278861-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-3-ND‎‏
‏‎TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 16 ‏ שבועות
584.05000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278861-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-6-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 9 ‏ שבועות
631.18000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278862-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278862-6-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 15 ‏ שבועות
631.18000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278863-3 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-3-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
684.15000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278863-6 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-6-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 4 ‏ שבועות
837.89000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278861-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-4-ND‎‏
‏‎TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,051.48000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278861-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-5-ND‎‏
‏‎TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 7 ‏ שבועות
1,051.48000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278862-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278862-5-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
1,051.48000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278861-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278861-2-ND‎‏
‏‎TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125‎‏ 0 זמין: 0 1,141.49000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278862-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278862-2-ND‎‏
‏‎TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125‎‏ 0 זמין: 0 1,141.49000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278863-2 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-2-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - ST‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 16 ‏ שבועות
1,213.89000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278863-4 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-4-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 11 ‏ שבועות
1,396.00000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;1278863-5 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1278863-5-ND‎‏
‏‎TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC‎‏ 0 זמין: 0 1,396.00000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מתאמים, מכללי כבלים, תווית
&rlm;&lrm;2529-K Datasheet&lrm;&rlm; 2529-K - 3M ‏‎MF2529-K-ND‎‏ ‏‎KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 10 ‏ שבועות
2,607.30000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה ‏‎Fibrlok™‎‏ פעיל חיבור 60 חיבורי Splice, כלי הרכבה
&rlm;&lrm;8700-PS/APC Datasheet&lrm;&rlm; 8700-PS/APC - 3M ‏‎3M160761-ND‎‏ ‏‎CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
3,894.24367 ₪ 60
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 60
תיק נשיאה מפלסטיק ‏‎Crimplok™‎‏ פעיל סיומת מחברים וכלי
&rlm;&lrm;8765-UPC Datasheet&lrm;&rlm; 8765-UPC - 3M ‏‎8765-UPC-ND‎‏ ‏‎CONNECTOR KIT SC/UPC‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
8,343.41000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה מפלסטיק ‏‎Crimplok™‎‏ פעיל סיומת מחברים וכלי
&rlm;&lrm;VOL-0563 Datasheet&lrm;&rlm; VOL-0563 - 3M ‏‎VOL-0563-ND‎‏ ‏‎VF-45 QUICK INSTALL KIT‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
8,364.01000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
תיק נשיאה ‏‎Volition™‎‏ פעיל התקנה מעורב
-
Photo Not Available ‏‎IF-FGB-ND‎‏ ‏‎KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
37.43000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מעורב
-
Photo Not Available ‏‎IF-FGB2-ND‎‏ ‏‎KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS‎‏ 0 זמין: 0
זמן הספקה סטנדרטי 3 ‏ שבועות
66.39000 ₪ 1
לא מוחזק במלאי
?
מינימום: 1
‏‎-‎‏
‏‎-‎‏
פעיל מכלל כבלים מעורב
&rlm;&lrm;1060002000 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060002000-ND‎‏ ‏‎ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC‎‏ 0 זמין: 0
מוצר שהתיישן
-
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ מוצר שהתיישן סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1060002100 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060002100-ND‎‏ ‏‎SC QTERM (3MM PC+) 12 CONN‎‏ 0 זמין: 0
מוצר שהתיישן
-
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ מוצר שהתיישן סיומת מתאמים, מחברים
&rlm;&lrm;1060002300 Datasheet&lrm;&rlm; Photo Not Available ‏‎1060002300-ND‎‏ ‏‎SC QTERM (3MM SM) 12 CONN‎‏ 0 זמין: 0
מוצר שהתיישן
-
אריזה מפלסטיק ‏‎Xpress™‎‏ מוצר שהתיישן סיומת מתאמים, מחברים
תוצאות לעמוד
דף 1/2
|< < 1 2 >|

10:25:24 5/24/2019