מפתח מוצרים ‏‎ < ‎‏אלקטרו-אופטיקה‏‎ < ‎‏סיבים אופטיים - מודולי מקמ"ש

תוצאות: 2,075       2,075 שנותרו
יצרןסדרהסטטוס החלקקצב נתוניםאורך גליישומיםמתח - הספקהסוג מחברסוג ההרכבה
נקה נקה נקה נקה נקה נקה נקה נקה נקה
  • מצב מלאי
  • מדיה זמינה
  • סביבה
   2,075 שנותרו
תוצאות לעמוד
דף 1/83
|< < 1 2 3 4 5 >|
?
השווה חלקים Datasheets תמונה מק"ט Digi-Key מק"ט יצרן יצרן תיאור כמות זמינה
?
מחיר יחידה
ILS
?
כמות מזערית
?
סדרה סטטוס החלק קצב נתונים אורך גל יישומים מתח - הספקה סוג מחבר סוג ההרכבה
   
&rlm;&lrm;AFBR-5972EZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5972EZ - Broadcom Limited ‏‎516-3466-ND‎‏ ‏‎TXRX FAST ETHERNET POF‎‏ 165 - מיידית
117.72000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎125MBd‎‏ ‏‎650nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ קישור-ורסאטילי הרכבה משטחית
&rlm;&lrm;AFBR-5803Z Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5803Z - Broadcom Limited ‏‎516-1991-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC‎‏ 655 - מיידית
127.96000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎100Mbps‎‏ ‏‎1300nm‎‏ שימוש כללי ‏‎3.3V, 5V‎‏ ‏‎SC‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5803TZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5803TZ - Broadcom Limited ‏‎516-1990-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST‎‏ 346 - מיידית
127.96000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎100Mbps‎‏ ‏‎1300nm‎‏ שימוש כללי ‏‎3.3V, 5V‎‏ ‏‎ST‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5805Z Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5805Z - Broadcom Limited ‏‎516-2348-ND‎‏ ‏‎TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9‎‏ 270 - מיידית
127.96000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל
‏‎-‎‏
‏‎1310nm‎‏ שימוש כללי ‏‎3.3V‎‏ ‏‎SC‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5710PZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-1986-ND‎‏ ‏‎TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD‎‏ 277 - מיידית
130.10000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל
‏‎-‎‏
‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ ‏‎SFP‎‏ תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-5710LZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5710LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2263-ND‎‏ ‏‎TXRX OPTICAL SFP STD LATCH‎‏ 214 - מיידית
130.10000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbd‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-5701LZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5701LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2925-ND‎‏ ‏‎TXRX OPTICAL SFP STD LATCH‎‏ 198 - מיידית
130.10000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-5715PZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2245-ND‎‏ ‏‎TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH‎‏ 187 - מיידית
130.10000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbd‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-57M5APZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-1713-ND‎‏ ‏‎TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH‎‏ 547 - מיידית
132.24000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎2.125Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-57R5APZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-1987-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM‎‏ 2,489 - מיידית
136.49000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎4.25GBd‎‏ ‏‎850nm‎‏
‏‎-‎‏
‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-57R5AEZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2183-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT SFP DGTL 850NM‎‏ 2,113 - מיידית
136.49000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎4.25Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-59R5LZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-1995-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7‎‏ 1,575 - מיידית
136.49000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎4.25GBd‎‏ ‏‎850nm‎‏
‏‎-‎‏
‏‎3.3V‎‏ ‏‎LC‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5921ALZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5921ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2349-ND‎‏ ‏‎TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5‎‏ 786 - מיידית
136.49000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎2.125Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ שימוש כללי ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5803ATQZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited ‏‎516-2347-ND‎‏ ‏‎TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9‎‏ 1,069 - מיידית
147.16000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎100Mbps‎‏ ‏‎1300nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V, 5V‎‏ ‏‎ST‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5803AQZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited ‏‎516-2346-ND‎‏ ‏‎TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9‎‏ 567 - מיידית
147.16000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎100Mbps‎‏ ‏‎1300nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V, 5V‎‏ ‏‎SC‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;AFBR-5710ALZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2926-ND‎‏ ‏‎TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH‎‏ 405 - מיידית
149.30000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-5715APZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2343-ND‎‏ ‏‎TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL‎‏ 124 - מיידית
149.30000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-57D9AMZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-57D9AMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-3242-ND‎‏ ‏‎TRANSCEIVER‎‏ 1,007 - מיידית
154.74000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎8.5Gbd‎‏ ‏‎850nm‎‏ קווי Fibre Channel ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;FTLF8519P3BNL Datasheet&lrm;&rlm; FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation ‏‎775-1083-ND‎‏ ‏‎TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V‎‏ 804 - מיידית
154.74000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎2.125Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ שימוש כללי ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;FTLF8519P3BTL Datasheet&lrm;&rlm; FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation ‏‎775-1092-ND‎‏ ‏‎TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM‎‏ 1,485 - מיידית
162.47000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎2.125Gbps‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFBR-709SMZ Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-709SMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-3106-ND‎‏ ‏‎10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M‎‏ 1,939 - מיידית
177.95000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎10Gbs‎‏ ‏‎850nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.3V‎‏ ‏‎LC‎‏ תקיע, SFP+
&rlm;&lrm;AFBR-5903Z Datasheet&lrm;&rlm; AFBR-5903Z - Broadcom Limited ‏‎516-1993-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP‎‏ 904 - מיידית
183.38000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎100Mbps‎‏ ‏‎1300nm‎‏ שימוש כללי ‏‎3.3V‎‏ ‏‎MTRJ‎‏ חור מעבר
&rlm;&lrm;SFP-1GBT-06 Datasheet&lrm;&rlm; SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. ‏‎507-1604-ND‎‏ ‏‎COPPER SFP TXRX 1.25GB/S‎‏ 410 - מיידית
183.62000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbps‎‏
‏‎-‎‏
שימוש כללי ‏‎3.3V‎‏ ‏‎RJ45‎‏ תקיע, SFP
&rlm;&lrm;SFP-1GBT-05 Datasheet&lrm;&rlm; SFP-1GBT-05 - Bel Fuse Inc. ‏‎507-1605-ND‎‏ ‏‎COPPER SFP TXRX 1.25GB/S‎‏ 1,274 - מיידית
193.42000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbps‎‏
‏‎-‎‏
שימוש כללי ‏‎3.3V‎‏ ‏‎RJ45‎‏ תקיע, SFP
&rlm;&lrm;AFCT-5715LZ Datasheet&lrm;&rlm; AFCT-5715LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. ‏‎516-2936-ND‎‏ ‏‎TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI‎‏ 338 - מיידית
193.42000 ₪ 1
‏‎-‎‏
פעיל ‏‎1.25Gbd‎‏ ‏‎1310nm‎‏ ‏‎Ethernet‎‏ ‏‎3.14V ~ 3.47V‎‏ דופלקס LC תקיע, SFP
תוצאות לעמוד
דף 1/83
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:10:53 8/18/2018