ABM11W-16.0000MHZ-7-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 370
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 2,377
Datasheet
16 MHz ±10ppm Crystal 7pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead