ABM11W-25.0000MHZ-8-K1Z-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 3,493
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1,402
Datasheet
ECS Inc.
In Stock: 410
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead