ABM11W-32.0000MHZ-7-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 3,182
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 4,335
Datasheet
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
ECS Inc.
ECS Inc.
32 MHz ±10ppm Crystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead