ABS07AIG-32.768KHZ-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 10,210
Datasheet
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 3,289
Datasheet
Parametric Equivalent
Similar
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
In Stock: 519
Citizen Finedevice Co Ltd
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 80 kOhms 2-SMD, No Lead