L77DA15SVF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Amphenol CS (FCI)
In Stock: 184
Datasheet
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
L77DA15SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SVF
DigiKey Part Number
L77DA15SVF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77DA15SVF
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
L77DA15SVF Models
Category
Termination
Solder Cup
Packaging
Bag
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C