GW Q9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18
DigiKey Part Number
475-GWQ9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GWQ9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GWQ9LR34.EM-M2M9-XX57-1-45-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
LED OSCONIQ WARM WHT 3000K 2020
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Lighting OSCONIQ® S 5050 White, Warm 3000K 22.1V 45mA 120° 2020 (5050 Metric)
Category
Lumens/Watt @ Current - Test
231 lm/W
Mfr
CRI (Color Rendering Index)
80
Series
Current - Max
265mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Viewing Angle
120°
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Color
Package / Case
2020 (5050 Metric)
CCT (K)
3000K
Supplier Device Package
2020
Flux @ 25°C, Current - Test
230lm (190lm ~ 270lm)
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Current - Test
45mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.79mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
22.1V
Thermal Resistance of Package
1.1°C/W