GW QSLPS1.EM-LXL1-XX51-1-150-R18 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | GW QSLPS1.EM-LXL1-XX51-1-150-R18 |
Customer Reference | |
Detailed Description | LED Lighting OSCONIQ® E 3030 White, Cool 6500K 6.19V 150mA 120° 1212 (3030 Metric) |
Datasheet | Datasheet |
Category | Lumens/Watt @ Current - Test 162 lm/W |
Mfr | CRI (Color Rendering Index) 80 |
Series | Current - Max 200mA |
CCT (K) 6500K | Supplier Device Package 1212 |
Flux @ 25°C, Current - Test 150lm (140lm ~ 160lm) | Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
Current - Test 150mA | Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm) |
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6.19V | Thermal Resistance of Package 13°C/W |