SLLCP23-420P88
DigiKey Part Number
2170-SLLCP23-420P88-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SLLCP23-420P88
Description
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Curtain 23mm Hand Blanking
Category
Protective Height
420mm
Series
Features
Blanking
Operating Temperature
-20°C ~ 55°C
Protection
Hand
Voltage - Supply
24VDC
Detection Capability
23mm