SLLVP23-1190
DigiKey Part Number
2170-SLLVP23-1190-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SLLVP23-1190
Description
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Detailed Description
Light Curtain 23mm Hand
Category
Protective Height
1190mm
Operating Temperature
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply
24VDC
Detection Capability
23mm